Aktualności

Komunikat o funkcjonowaniu biur sprzedaży

Szanowni Państwo, W trosce o Państwa zdrowie, komfort i bezpieczeństwo podjęliśmy kroki aby zapewnić odpowiednie środki bezpieczeństwa w naszych biurach sprzedaży. Pragniemy poinformować, że nasze ...

Szanowni Państwo,

W trosce o Państwa zdrowie, komfort i bezpieczeństwo podjęliśmy kroki aby zapewnić odpowiednie środki bezpieczeństwa w naszych biurach sprzedaży.

Pragniemy poinformować, że nasze biura sprzedaży pracują w zwykłych godzinach otwarcia– szczegóły znajdą Państwo na stronach poszczególnych inwestycji.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z alternatywnych środków komunikacji, w tym rozmowy telefonicznej bądź kontaktu mailowego. Monitorujemy rozwój sytuacji w Polsce i będziemy informować Państwa na bieżąco o dalszych decyzjach w zakresie funkcjonowania naszych biur sprzedaży.

 

Z poważaniem, JHM DEVELOPMENT S.A

więcej >>

Sprzedaż mieszkań w Sochaczewie rozpoczęta

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań nowej inwestycji mieszkaniowej – Apartamentów Żeromskiego w Sochaczewie. Projekt liczący 27 komfortowych mieszkań o powierzchni od 38 do ...

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań nowej inwestycji mieszkaniowej – Apartamentów Żeromskiego w Sochaczewie. Projekt liczący 27 komfortowych mieszkań o powierzchni od 38 do 742 m2 powstaje w samym centrum miasta przy ul. Żeromskiego 30 i jest odpowiedzią na potrzeby osób szukających komfortowego mieszkania w wysokim standardzie.

 

Szczegółowe informacje pod linkiem Apartamenty Żeromskiego - o inwestycji

 

więcej >>

Podsumowanie sprzedaży i postępu prac w lutym

Sprzedaż mieszkań i lokali handlowo-usługowych w lutym 2020 r.:     Postęp prac na budowach w lutym 2020 r.:  

Sprzedaż mieszkań i lokali handlowo-usługowych w lutym 2020 r.:

 

 

Postęp prac na budowach w lutym 2020 r.:

 

więcej >>

Zmiana adresu Biura Sprzedaży w Brzezinach

Od marca w każdą środę i piątek zapraszamy do nowego Biura Sprzedaży w Brzezinach przy ul. Wyszyńskiego 4/5! Szczegółowe informacje dostępne pod numerem 603 755 ...

Od marca w każdą środę i piątek zapraszamy do nowego Biura Sprzedaży w Brzezinach przy ul. Wyszyńskiego 4/5!

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem 603 755 039.

więcej >>

Nowe godziny otwarcia Biura Sprzedaży w Żyrardowie

W marcu zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży w Żyrardowie od wtorku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00. ...

W marcu zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży w Żyrardowie od wtorku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00.

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem 603 755 002.

więcej >>

Podsumowanie sprzedaży i postępu prac w styczniu

Sprzedaż mieszkań i lokali handlowo-usługowych w styczniu 2020 r.:   Postęp prac na budowach w styczniu 2020 r.:  

Sprzedaż mieszkań i lokali handlowo-usługowych w styczniu 2020 r.:

 

Postęp prac na budowach w styczniu 2020 r.:

 

więcej >>

JHM DEVELOPMENT ma nową siedzibę

W piątek, 17 stycznia oficjalnie otwarto nową siedzibę JHM DEVELOPMENT S.A. Nowoczesny biurowiec mieści się w Skierniewicach przy u. Unii Europejskiej 18A. Podczas uroczystego otwarcia ...

W piątek, 17 stycznia oficjalnie otwarto nową siedzibę JHM DEVELOPMENT S.A. Nowoczesny biurowiec mieści się w Skierniewicach przy u. Unii Europejskiej 18A.

Podczas uroczystego otwarcia nowoczesnej siedziby spółki obecny byli m.in. prezes MIRBUD S.A. Jerzy Mirgos, prezydent Skierniewic Krzysztof Jażdżyk, przedstawiciele lokalnego samorządu oraz spółek z Grupy Kapitałowej MIRBUD.

- Do tej pory funkcjonowaliśmy w siedzibie Mirbudu. Przyszedł czas, aby przejść na swoje, dlatego to tak ważny dla nas dzień – powiedziała Regina Biskupska, prezes JHM Development.

Otwarcie nowej siedziby

Przecięcie wstęgi

 

więcej >>

Podsumowanie sprzedaży i postępu prac w grudniu

Sprzedaż mieszkań i lokali handlowo-usługowych w grudniu   Postęp prac na budowie w grudniu

Sprzedaż mieszkań i lokali handlowo-usługowych w grudniu

 
Postęp prac na budowie w grudniu

więcej >>