Osiedle nowych możliwości

Nowe Wyżyny Apartamenty  to zupełnie nowa jakość mieszkania na bydgoskich Wyżynach. Starannie zaprojektowane, nowoczesne osiedle o wysokim standardzie i doskonałej lokalizacji przypadnie do gustu osobom prowadzącym aktywny tryb życia oraz szukającym wytchnienia w spokojnej okolicy w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych.

Modernistyczna architektura budynku, niebanalne wykończenie wewnątrz tworzą miejsce, do którego chce się wracać.

Twoja przestrzeń na nowo

Wiemy jak ważne jest dopasowanie przestrzeni życiowej do aktualnych potrzeb. To właśnie z myślą o poszukujących nowego mieszkania w Bydgoszczy przygotowaliśmy szeroki wachlarz zróżnicowanych układów i metraży. W ofercie sprzedaży znajdują się przytulne kawalerki i mieszkania dwupokojowe mierzące od 32 m2 oraz rodzinne trzy- i czteropokojowe apartamenty o powierzchni do 78 m2.

Każde mieszkanie na piętrze posiada balkon, a do mieszkań na parterze przynależą ogródki.

Postaw na komfort

Nowoczesny budynek zaprojektowany w ponadczasowej stonowanej kolorystyce wyróżnia się na tle okolicznej zabudowy. Kształt bryły budynku tworzy naturalne wewnętrzne patio, w którym znajdzie się prywatna przestrzeń do dyspozycji mieszkańców.
Wewnątrz budynku zadbano o każdy szczegół. Stylowe wykończenie części wspólnych z użyciem elementów dekoracyjnych w postaci motywów roślinnych i drewnianych nadają niepowtarzalnego, ciepłego i przyjaznego charakteru.
Tu wszystko zostało zaprojektowane z myślą o funkcjonalności użytkowania i estetyce inwestycji.