Poznaj inwestycję

Skandinavia to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstało w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska (Orunia Górna- Gdańsk Południe). Miejsce to zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które marzą o własnym mieszkaniu dopasowanym do swoich potrzeb, cenią mądre rozwiązania i lubią życie w harmonii.

Osiedle Skandinavia składa się z 5 budynków mieszkalnych, a każdy z nich otrzymał nazwę zgodnie ze stolicami krajów nordyckich - Kopenhaga, Sztokholm, Oslo, Helsinki, Rejkiawik. Strzeliste dachy, prosta forma architektoniczna, użycie trwałych materiałów oraz dbałość o poszanowanie natury podkreślają skandynawski charakter inwestycji.

Jesteś w domu

Stylowe wykończenia części wspólnych z zastosowaniem paneli drewnianych, subtelnych grafik na ścianach i dużych luster odwzorowują skandynawską filozofię życia - minimalizm, funkcjonalność i komfort. Czystość formy oraz jasne stonowane barwy dodadzą wnętrzom przestrzeni i światła.

Szeroki wybór metraży od 32 m2 do 72 m2 pozwala na dopasowanie mieszkania do swoich aktualnych potrzeb. W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania od 2 do 4 pokoi zaprojektowane z myślą zarówno o osobach planujących zakup wymarzonego, pierwszego mieszkania jaki i o rodzinach z dziećmi, które potrzebują więcej przestrzeni. Ponadstandardowa wysokość mieszkań podniesie komfort użytkowania. Prywatną strefę relaksu stanowią przynależne do mieszkań balkony lub ogródki.

Skandynawska filozofia szczęścia

Ekologiczne podejście do życia oraz silny związek z naturą podkreśla sposób zagospodarowania terenu zielonego wokół osiedla.  W myśl skandynawskiej filozofii szczęścia Skandinavia to miejsce, w którym celebrowanie rzeczywistości i kontemplacja dnia codziennego będą jeszcze prostsze.

Spokój, równowaga i wytchnienie – to właśnie będą mogli poczuć przyszli mieszkańcy inwestycji, której spójną koncepcję dokładnie przemyślano i starannie zaprojektowano.