Apartament w Zakopanem

Apartamenty Zakopiańskie to idealne miejsce dla osób szukających własnego apartamentu w Zakopanem z myślą o użytku własnym lub z przeznaczeniem na wynajem. Nowoczesny kompleks, którego architektura została zaprojektowana w nawiązaniu do tradycyjnego stylu zakopiańskiego składa się z 241 wykończonych apartamentów oraz części rekreacyjnej oddanej do dyspozycji mieszkańców.

Budynek liczy cztery piętra, a jego "skrzydła" skierowane są na stronę południową, co razem z niską sąsiadującą zabudową zapewnia piękny widok na góry z większości mieszkań.

Apartamenty inwestycyjne

Zróżnicowane metraże apartamentów od 27,96 m2 do 79,39 m2 oraz układy od klasycznych kawalerek do apartamentów trzy-pokojowych pozwalają na dopasowanie przestrzeni do Twoich potrzeb.  Możesz wybrać wykończenie apartamentu w pakiecie z wyposażeniem PODSTAWOWYM lub pakiecie PREMIUM. Każdy z apartamentów zaprojektowany jest w jednym z trzech stylów (kliknij i zobacz katalog styli).

Charakter inwestycji, rozbudowane zaplecze rekreacyjne i znakomita lokalizacja sprawiają, że Apartamenty Zakopiańskie posiadają duży potencjał inwestycyjny. Dla własnej wygody możesz powierzyć zarządzanie doświadczonemu operatorowi i nie martwić się niczym. Operator zadba o pozyskanie gości, ich pełną obsługę oraz każdorazowe przygotowanie apartamentu.

Wypoczywaj tak jak lubisz!

Amatorzy długich, górskich wycieczek bądź sportów zimowych, będą mogli odprężyć się i zregenerować swoje siły w przygotowanej dla mieszkańców strefie rekreacji, która powstała w środkowym skrzydle budynku. W strefie rekreacji znajdzie się: sauna sucha i mokra, jacuzzi, miejsce ze ścianą solną i leżakami do wypoczynku oraz siłownia. Z myślą o najmłodszych gościach powstanie nowoczesna i dobrze wyposażona sala zabaw oraz brodzik wodny w pomieszczeniu z jacuzzi.

Mieszkańcy obiektu mają do swojej dyspozycji pomieszczenie służące do przechowywania sprzętów sportowych, takich jak narty czy deski snowboardowe. Miejsca parkingowe znajdują się w podziemnej hali garażowej oraz na parkingu zewnętrznym.