Apartamenty inwestycyjne nad morzem

Apartamenty Bałtyk to nowoczesny kompleks typu aparthotel powstający w spokojnej, zachodniej części Jastrzębiej Góry, w otoczeniu zieleni i w odległości zaledwie 600 metrów od Morza Bałtyckiego. Inwestycja będzie składała się z czterech kameralnych budynków i zachwycać będzie minimalistyczną, niewysoką architekturą, jasną elewacją oraz pięknie zaprojektowaną, cudownie wpisującą się w cały projekt, dużą ilością zieleni. W ramach projektu powstaną stylowo zaprojektowane i wyposażone „pod klucz” apartamenty, obejmujące wyposażenie łazienek, aneksów kuchennych wraz ze sprzętem AGD. Eleganckie, reprezentacyjne lobby dopełni całości aranżacji kompleksu.

Malownicza lokalizacja oraz bogata infrastruktura obiektu z częścią rekreacyjno-sportową wewnątrz i na zewnątrz budynków, pozwoli cieszyć się urokami nadmorskiego wypoczynku oraz korzystać z udogodnień i atrakcji, niezależnie od pogody czy pory roku.

Wypoczynek przez cały rok

Apartamenty Bałtyk  to szereg udogodnień gwarantujących wyjątkowy czas dla każdego. Na ogrodzonym terenie zewnętrznym, w otoczeniu starannie zaprojektowanej zieleni, powstaną dwa  baseny, brodzik dla dzieci wraz z bogato wyposażoną strefą relaksu. Na gości będą czekały takie atrakcje jak miejsca do grillowania, hamaki czy plac zabaw dla dzieci. W chłodniejsze dni mieszkańcy będą mogli korzystać ze strefy saun ze ścianą solną, siłowni, czy też odpoczywać grając w bilard piłkarzyki lub planszówki. Z myślą o najmłodszych zaprojektowana została pobudzająca kreatywność i wyobraźnię wyposażona w mnóstwo ciekawych, kolorowych zabawek wewnętrzna sala zabaw.

Apartamenty skrojone na miarę

Apartamenty Bałtyk to kompleks całorocznych, wykończonych „pod klucz”, wygodnych mieszkań, z bogatym zapleczem infrastrukturalnym. Lokale o zróżnicowanych  metrażach od  20,5 m2 do 58,5 m2 i przemyślanym jedno- lub dwu-pokojowym rozkładzie, zostały  zaprojektowane z myślą o potrzebach singli, par oraz rodzin z dziećmi. Wszystkie mieszkania zostaną urządzone w stylach nawiązujących do nadmorskiego klimatu i będą posiadać ogródki, balkony lub tarasy. Na ostatnich kondygnacjach powstaną komfortowe apartamenty ze słonecznymi tarasami, na których goście będą mogli zażywać kąpieli słonecznych w bardziej intymnej atmosferze, niż na plaży..

Apartamenty Bałtyk jako lokale całoroczne mogą stanowić połączenie własnego lokum na wakacje z dobrą lokatą kapitału i zyskami czerpanymi z najmu. Po zakupie będą Państwo mieli możliwość przekazania apartamentu pod opiekę doświadczonego touroperatora, który w sposób kompleksowy zapewni obsługę wynajmu.