Apartamenty inwestycyjne nad morzem

Apartamenty Bałtyk to nowoczesny kompleks typu aparthotel powstający w spokojnej, zachodniej części Jastrzębiej Góry, w otoczeniu zieleni i w odległości 600 metrów od Morza Bałtyckiego. Inwestycja zakłada cztery kameralne budynki i zachwycać będzie minimalistyczną, niewysoką architekturą, jasną elewacją oraz dużą ilością zieleni. W ramach projektu powstaną stylowo zaprojektowane i wyposażone pod klucz apartamenty uwzględniające wyposażenie łazienki, kuchni wraz z zabudową kuchenną, sprzętem AGD.

Malownicza lokalizacja oraz bogata infrastruktura kompleksu z częścią rekreacyjno-sportową wewnątrz i na zewnątrz pozwoli cieszyć się urokami nadmorskiego wypoczynku oraz korzystać z udogodnień i atrakcji niezależnie od pory roku.   

 

Wypoczynek przez cały rok

Apartamenty Bałtyk  to szereg udogodnień gwarantujących wyjątkowy czas dla każdego. Na ogrodzonym terenie zewnętrznym, w otoczeniu starannie zaprojektowanej zieleni powstanie basen wraz ze strefą relaksu. Na gości będą czekać takie atrakcje jak miejsca do grillowania, czy plac zabaw dla dzieci. W chłodniejsze dni goście będą mogli korzystać ze strefy saun ze ścianą solną, siłowni, czy też odpoczywać grając w bilard lub piłkarzyki. Z myślą o najmłodszych zaprojektowana została pobudzająca kreatywność i wyobraźnię wewnętrzna sala zabaw.

Apartamenty skrojone na miarę

Apartamenty Bałtyk to kompleks całorocznych, wykończonych pod „klucz”, wygodnych mieszkań z bogatym zapleczem infrastrukturalnym. Lokale o zróżnicowanym  metrażu od  20,5 m2 do 58,5 m2 i przemyślanym jedno- lub dwu-pokojowym rozkładzie zostały  zaprojektowane z myślą o potrzebach singli, par oraz rodzin z dziećmi. Wszystkie mieszkania zostaną urządzone w stylu nawiązującym do nadmorskiego klimatu i będą posiadać ogródki, balkony lub tarasy. Na ostatnich kondygnacjach powstaną komfortowe apartamenty ze słonecznymi tarasami, na których goście będą mogli zażywać kąpieli słonecznych nie tylko na plaży, ale i w bardziej intymnej atmosferze.

Apartamenty Bałtyk jako lokale całoroczne mogą stanowić połączenie własnego lokum na wakacje z dobrą lokatą kapitału i zyskami czerpanymi z najmu. Po zakupie będą Państwo mieli możliwość przekazania apartamentu pod opiekę doświadczonego operatora, który w sposób kompleksowy zapewni obsługę wynajmu.