Aktualności

Podsumowanie sprzedaży i postępu prac na budowach w kwietniu

Podsumowanie sprzedaży mieszkań i lokali handlowo-usługowych w kwietniu 2019 r.: Postęp prac budowlanych według stanu na koniec kwietnia 2019 r. na wszystkich realizowanych inwestycjach przez ...

Podsumowanie sprzedaży mieszkań i lokali handlowo-usługowych w kwietniu 2019 r.:

Sprzedaż mieszkań i lokali handlowo-usługowych kwiecień 2019

Postęp prac budowlanych według stanu na koniec kwietnia 2019 r. na wszystkich realizowanych inwestycjach przez JHM DEVELOPMENT S.A.:

Postęp prac budowlanych kwiecień 2019

więcej >>

PODSUMOWANIE SPRZEDAŻY I POSTĘPU PRAC NA BUDOWACH W MARCU

Podsumowanie sprzedaży mieszkań i lokali handlowo-usługowych w marcu 2019 r.: Postęp prac budowlanych według stanu na koniec marca 2019 r. na wszystkich realizowanych inwestycjach przez ...

Podsumowanie sprzedaży mieszkań i lokali handlowo-usługowych w marcu 2019 r.:

Postęp prac budowlanych według stanu na koniec marca 2019 r. na wszystkich realizowanych inwestycjach przez JHM DEVELOPMENT S.A.:

 

 

więcej >>

Nowa siedziba JHM DEVELOPMENT gotowa do końca roku

Ruszyła budowa nowej siedziby JHM DEVELOPMENT S.A. Generalnym Wykonawcą  jest MIRBUD S.A. Dotychczas Spółka JHM DEVELOPMENT wynajmowała pomieszczenia biurowe w siedzibie Mirbud S.A. przy ul. ...

Ruszyła budowa nowej siedziby JHM DEVELOPMENT S.A. Generalnym Wykonawcą  jest MIRBUD S.A.

Dotychczas Spółka JHM DEVELOPMENT wynajmowała pomieszczenia biurowe w siedzibie Mirbud S.A. przy ul. Unii Europejskiej 18 w Skierniewicach. Nowa dwukondygnacyjna siedziba dewelopera powstaje na sąsiadującej działce.

Biurowiec będzie utrzymany w nowoczesnym, designerskim stylu. Reprezentacyjne wejście główne prowadzić będzie do wnętrz wykończonych drewnianymi panelami połączonymi z naturalną strukturą betonu. Z myślą o wygodzie klientów na parterze budynku został zaprojektowany Dział Sprzedaży.

Budowa nowej siedziby ruszyła w lutym br., zakończenie inwestycji zaplanowano na grudzień 2019 r.

 

Na zdj.: Wizualizacje przyszłej siedziby.

więcej >>

Podsumowanie sprzedaży i postępu prac na budowach w lutym

Podsumowanie sprzedaży mieszkań i lokali handlowo-usługowych w lutym 2019 r.:       Postęp prac budowlanych według stanu na koniec lutego 2019 r. na wszystkich ...

Podsumowanie sprzedaży mieszkań i lokali handlowo-usługowych w lutym 2019 r.:

 

 

 

Postęp prac budowlanych według stanu na koniec lutego 2019 r. na wszystkich realizowanych inwestycjach przez JHM DEVELOPMENT S.A.:

Postęp prac na budowach w lutym 2019 r.

więcej >>

"Tłuste" promocje na mieszkania

W najbliższy czwartek 28 lutego 2019 r. zapraszamy wszystkich smakoszy pączków do naszych biur sprzedaży! Z okazji Tłustego Czwartku w wybranych miejscowościach przyznajemy atrakcyjne rabaty ...

W najbliższy czwartek 28 lutego 2019 r. zapraszamy wszystkich smakoszy pączków do naszych biur sprzedaży!

Z okazji Tłustego Czwartku w wybranych miejscowościach przyznajemy atrakcyjne rabaty na wytypowane mieszkania, a przy okazji zaproponujemy słodki poczęstunek.

 

więcej >>

POSTĘP PRAC NA BUDOWACH W STYCZNIU

Poniżej prezentujemy wykaz postępów prac budowlanych według stanu na koniec stycznia 2019 r. na wszystkich realizowanych inwestycjach przez JHM DEVELOPMENT S.A.:

Poniżej prezentujemy wykaz postępów prac budowlanych według stanu na koniec stycznia 2019 r. na wszystkich realizowanych inwestycjach przez JHM DEVELOPMENT S.A.:

więcej >>

Postęp prac na budowach w grudniu

Poniżej prezentujemy wykaz postępów prac budowlanych w grudniu na wszystkich realizowanych inwestycjach przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Poniżej prezentujemy wykaz postępów prac budowlanych w grudniu na wszystkich realizowanych inwestycjach przez JHM DEVELOPMENT S.A.

więcej >>

Spółka JHM DEVELOPMENT zakupiła działkę w Gdańsku

JHM DEVELOPMENT S.A. nabyła działkę o powierzchni 1,7 ha w Gdańsku. To już kolejna nieruchomość, którą spółka kupiła w tym roku. Spółka wygrała otwarty przetarg ...

JHM DEVELOPMENT S.A. nabyła działkę o powierzchni 1,7 ha w Gdańsku. To już kolejna nieruchomość, którą spółka kupiła w tym roku.

Spółka wygrała otwarty przetarg na zakup działki od Gminy Miasta Sopotu 10 grudnia 2018 r., a umowę sprzedaży sfinalizowano w dniu 27 grudnia br. Na zakupionej działce powstanie budynek wielorodzinny, w którym zostanie zaprojektowanych około 260 lokali mieszkalnych i usługowych.

- Dzięki temu zakupowi spółka będzie po raz pierwszy obecna w Gdańsku, ale to nie jedyna nasza lokalizacja na Pomorzu. Niebawem kończymy budowę III etapu Osiedla Królewskiego w Rumi, spółka nadal sprzedaje też apartamenty inwestycyjne w Helu. – komentuje Regina Biskupska, Prezes Zarządu JHM DEVELOPMENT S.A.

Zakup działki w Gdańsku to realizacja zapowiedzi planów dalszego powiększania banku ziemi o kolejne nieruchomości, głównie w dużych aglomeracjach miejskich. Zgodnie z tymi założeniami w 2018 roku spółka zakupiła działki w Bydgoszczy (przy ul. Bohaterów Kragujewca), Łodzi (przy ul. Smugowej), Gdańsku (przy ul. Ofiar Grudnia 70 i Wielkopolskiej), a także w podwarszawskim Żyrardowie (przy ul. Ks. J. Popiełuszki). Na działkach zostanie wybudowanych ogółem ok. 700 nowych lokali mieszkalnych i usługowych.

- W przyszłym roku skoncentrujemy się na rozpoczęciu i realizacji kolejnych inwestycji na zakupionych działkach, będziemy również kontynuować budowę i sprzedaż w ramach aktualnie realizowanych inwestycji. Do końca 2019 r. planujemy zakończenie kolejnych etapów osiedli w Katowicach, Koninie, Rumi oraz Apartamentów Reymonta w Skierniewicach. – dodaje Regina Biskupska.

W ofercie sprzedaży JHM DEVELOPMENT S.A. znajduje się obecnie ponad 800 lokali w 16 inwestycjach zlokalizowanych na terenie całego kraju.

więcej >>