Osiedle z artystyczną duszą

Osiedle Artystyczne to wyjątkowe miejsce na mapie Żyrardowa – inwestycja, w której nowoczesność łączy się z artystyczną duszą miasta. O wysublimowanym charakterze inwestycji świadczy nie tylko ciekawa architektura, ale również stylowo zaprojektowane części wspólne. Rysunki które zdobią korytarze budynków stworzył rodowity żyrardowianin – artysta grafik Zbigniew Kołaczek. Prace o charakterze satyrycznym wykonane przez artystę przedstawiają znane w Żyrardowie budynki, które na stałe zapisały się na kartach historii tego miasta.

Niebanalny charakter inwestycji, najlepsze układy mieszkań, doskonała lokalizacja i udogodnienia na terenie osiedla, to składowe idealnego miejsca do życia.

Komfort na co dzień

W ramach Osiedla Artystycznego powstały dwa budynki o łącznej liczbie 179 mieszkań. Tworząc nową inwestycję nasi architekci zadbali o każdy szczegół, by oddać do Państwa użytku obiekt, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Przestronne korytarze pozwolą swobodnie poruszać się po częściach wspólnych, a cichobieżne windy ułatwią przemieszczanie się z podziemnej hali garażowej na piętra. Na terenie inwestycji znajdą się komórki lokatorskie i specjalne miejsca dla rowerów. Osiedlowy plac zabaw zaprojektowany zgodnie z ideą Montessori tworzy przestrzeń do zabawy i rozwoju dla najmłodszych. W trosce o komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców teren osiedla został ogrodzony, a wejście możliwe jest tylko za pomocą wideodomofonu.

Twoja nowa przestrzeń

W ofercie znajdują się lokale od 32 m² do 79 m² w atrakcyjnych układach od 1 do 4 pokoi. Szeroki wachlarz metraży zaspokoi potrzeby singli, inwestorów oraz poszukujących nowego mieszkania  z myślą o rodzinie z dziećmi.  Ogromnymi atutami projektu na tle konkurencji są duże przeszklenia okienne, zapewniające doskonałe doświetlenie mieszkań oraz brak bezpośrednio sąsiadującej zabudowy co daje poczucie swobody i większej przestrzeni wokół terenu inwestycji. Podczas projektowania zadbano, aby do każdego mieszkania przynależał balkon, taras lub ogródek. A wszystko po to, aby docenić naszych mieszkańców i stworzyć im miejsce o którym marzą.