O nas - Deweloper - JHM Development

O nas

JHM DEVELOPMENT S.A.

JHM DEVELOPMENT to polska firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe i komercyjne na terenie całego kraju.

Od ponad 12 lat z sukcesem realizujemy kolejne projekty deweloperskie, kształtując otaczającą nas rzeczywistość. Jesteśmy obecni w 14 polskich miastach i dalej się rozwijamy.

Nasza misja to tworzenie komfortowych i bezpiecznych miejsc do życia i pracy - osiedli przyjaznych mieszkańcom oraz infrastruktury komercyjnej stworzonej dla potrzeb lokalnej społeczności.

To co nas wyróżnia to pełne zaangażowanie w każdy etap procesu inwestycyjnego – od fazy projektowej, przez wykonawczą, aż do sprzedaży czy wynajmu.

Nasze projekty stanowią połączenie atrakcyjnych lokalizacji, funkcjonalnego projektu i efektownego designu.

SEGMENT MIESZKANIOWY

Tworzenie osiedli mieszkalnych to podstawa naszej działalności. W swojej historii zrealizowaliśmy ponad 30 projektów mieszkaniowych, w różnych obszarach rynku.

Budujemy w miastach dużych i średniej wielkości, zwłaszcza tych położonych przy największych aglomeracjach miejskich.

Starannie wybieramy lokalizacje każdej inwestycji, dbamy o zapełnienie pełnej infrastruktury w ramach osiedli, wybieramy najlepsze technologie i dążymy do utrzymania najwyższego standardu realizacji. 

Nasza misja to tworzenie przyjaznych, bezpiecznych i komfortowych osiedli mieszkaniowych.

SEGMENT KOMERCYJNY

Segment komercyjny w JHM DEVELOPMENT S.A. to przede wszystkim obiekty handlowe przeznaczone na sprzedaż lub wynajem.

Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w Polsce. Mamy doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych poczynając od zakupu działki, poprzez zapewnienie odpowiednich zobowiązań umownych, projektowanie, finansowanie, budowę, a w końcu sprzedaż i wynajem.

Jesteśmy właścicielem największego w Warszawie centrum handlu hurtowego i detalicznego działającego pod nazwą Marywilska 44. Marywilska 44 od roku 2009 z sukcesem działa na warszawskiej Białołęce, silnie oddziałując na infrastrukturę i kształt dzielnicy.