Najlepszy widok w mieście

Apartamenty Widok to nowa propozycja mieszkaniowa na mapie Skierniewic. Przykuwająca wzrok architektura, stylowo zaprojektowane części wspólne oraz praktyczne rozwiązania na terenie osiedla sprawią, że każdy z przyszłych mieszkańców będzie mógł poczuć, że znalazł swoje miejsce na ziemi.

Osiedle Apartamenty Widok powstaje wzdłuż ulicy Armii Krajowej i liczyć będzie pięć budynków mieszkalnych, sięgających od czterech do dziewięciu pięter. Zróżnicowane wysokości budynków harmonijnie nawiązują do zabudowy dzielnicy, a nowoczesna forma podkreśla ich charakter uatrakcyjniając tę część miasta.

Elewacja budynków w stonowanej kolorystyce, szklane balustrady oraz drewnopodobne elementy wykończeniowe, nadają inwestycji ponadczasowej elegancji.

Komfort dla Ciebie

Mieszkaj z perspektywą

W ofercie sprzedaży znajdują się lokale od 1 do 4 pokoi o pow. od 25 m² do 120 m². Układy mieszkań zostały zaprojektowane w trosce o jak największą funkcjonalność, tak by każdy mógł wybrać lokum dopasowane do swoich aktualnych potrzeb.

Do każdego mieszkania na piętrze przynależeć będzie balkon lub taras, a do mieszkania na parterze ogródek.

Pod budynkami znajdzie się hala garażowa, do której dostać się będzie można z każdego piętra za pomocą cichobieżnych wind. Na terenie osiedla powstaną dwa bezpieczne i nowoczesne place zabaw dla dzieci, zielone patio z edukacyjną strefą botaniczną oraz miejsca do rekreacji sprzyjające integracji mieszkańców.