Helenów Park – mieszkasz, odpoczywasz, żyjesz lepiej!

Helenów Park to nowa inwestycja mieszkaniowa położona w centrum Łodzi w otoczeniu zabytkowego Parku Helenów – niezwykle malowniczego miejsca na mapie miasta.  

Znakomita lokalizacja inwestycji oraz urokliwe sąsiedztwo parku stwarzają idealną przestrzeń do życia dla każdego, kto ceni sobie komfort, bliskość centrum miasta oraz bezpośredni kontakt z naturą.

Poranny jogging, rodzinny spacer, piknik na łonie natury, czy przejażdżka rowerowa to tylko niektóre formy aktywności na świeżym powietrzu, którymi będzie można cieszyć się od razu po wyjściu z terenu osiedla. Inwestycja Helenów Park bezpośrednio graniczy z 12-hektarowym parkiem dając wiele możliwości rekreacji.

Wygoda i funkcjonalność

Czteropiętrowy budynek zaprojektowany został na planie litery „C”, a jego architektura oparta została na prostych, nowoczesnych formach. Kolorystyka elewacji oraz stylowe elementy wykończeniowe tworzą harmonijną całość.

Do budynku będzie można się dostać poprzez wewnętrzny, reprezentacyjny, zielony dziedziniec zaadaptowany do wypoczynku i zabawy. Design części wspólnych – korytarzy i klatek schodowych,  zostanie utrzymany w naturalnych barwach.

Pod budynkiem znajdzie się jednopoziomowa hala garażowa, do której z pięter mieszkalnych będą zjeżdżały nowoczesne widny. Pomieści łącznie 180 samochodów należących do mieszkańców. W garażu znajdą się również indywidualne boksy do przechowywania.

Komfort i bezpieczeństwo w jednym miejscu

W ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach – od 26-metrowych kawalerek po 122-metrowe apartamenty W skład mniejszych lokali wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. Większe apartamenty przewidują dodatkowe pokoje, drugą łazienkę, garderobę oraz możliwość wydzielenia niezależnej kuchni. Każde mieszkanie zostało zaprojektowane tak aby uzyskać jak największą funkcjonalność i łatwość aranżacji. Mieszkania na wyższych pietrach posiadają balkony i tarasy – a w przypadku lokali parterowych przestronne ogródki.

Oprócz mieszkań o tradycyjnym rozkładzie, w inwestycji Helenów Park znajdzie się 7 dwupoziomowych mieszkań typu penthouse.  Apartamenty będą miały powierzchnię od 96 m2 do 120 m2 i znajdą się na najwyższej kondygnacji z pięknym widokiem na miasto i park.