O INWESTYCJI - Helenów Park - JHM Development

Helenów Park – mieszkasz, odpoczywasz, żyjesz lepiej!

Helenów Park to nowa inwestycja mieszkaniowa położona w centrum Łodzi w otoczeniu zabytkowego Parku Helenów – niezwykle malowniczego miejsca na mapie miasta.  

Znakomita lokalizacja inwestycji oraz urokliwe sąsiedztwo parku stwarzają idealną przestrzeń do życia dla każdego, kto ceni sobie komfort, bliskość centrum miasta oraz bezpośredni kontakt z naturą.

Poranny jogging, rodzinny spacer, piknik na łonie natury, czy przejażdżka rowerowa to tylko niektóre formy aktywności na świeżym powietrzu, którymi będzie można cieszyć się od razu po wyjściu z terenu osiedla. Inwestycja Helenów Park bezpośrednio graniczy z 12-hektarowym parkiem dając wiele możliwości rekreacji.

Wygoda i funkcjonalność

Czteropiętrowy budynek zaprojektowany został na planie litery „C”, a jego architektura oparta została na prostych, nowoczesnych formach. Kolorystyka elewacji oraz stylowe elementy wykończeniowe tworzą harmonijną całość.

Do budynku wchodzimy przez wewnętrzny reprezentacyjny, zielony dziedziniec zaadaptowany do wypoczynku i zabawy. Design części wspólnych – korytarzy i klatek schodowych,  zostanie utrzymany w naturalnych barwach.

Pod budynkiem znajdzie się jednopoziomowa hala garażowa, do której z pięter mieszkalnych będą zjeżdżały nowoczesne widny. Pomieści on łącznie 190 samochodów należących do mieszkańców. W garażu znajdą się również wygodne komórki lokatorskie.

Komfort i bezpieczeństwo w jednym miejscu