Twoje nowe mieszkanie w Mszczonowie

Nova Dworcowa Apartamenty to inwestycja jakiej jeszcze nie było w Mszczonowie. Nowoczesny budynek z jasną, klasyczną elewacją i dużymi przeszkleniami, w którym znajdzie się wiele udogodnień dla przyszłych mieszkańców, został zaprojektowany z ogromną dbałością o szczegóły. Części wspólne zostaną stylowo wykończone, zgodnie z najnowszymi trendami i będą atrakcyjną wizytówką obiektu.

W ofercie posiadamy 167 mieszkań o powierzchni od 27 do 87m² i przemyślanych układach, do każdego mieszkania przynależy balkon lub ogródek z tarasem.

Budynek inwestycji znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i stanowi idealne miejsce dla każdego kto marzy o własnym mieszkaniu, a jednocześnie ceni sobie prywatność i komfort.

 

 

Z myślą o Tobie

Nova Dworcowa Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie. Budynek w kształcie litery U z wewnętrznym patio zapewni intymność i spokój. Liczne, malownicze nasadzenia oraz miejsca do odpoczynku na terenie inwestycji wpłyną na jakość życia mieszkańców. Z myślą o ekologii zostanie zamontowane energooszczędne oświetlenie LED, a dla miłośników jednośladów w garażu podziemnym znajdzie się 40 boksów do przechowywania rowerów oraz stojaki na rowery przy wejściach do budynku.

Dla zmotoryzowanych na terenie inwestycji znajdzie się 168 miejsc parkingowych, zarówno zewnętrznych, jak i w wygodnej hali garażowej.

Inwestycja na lata

Nova Dworcowa Apartamenty w Mszczonowie to także dobry wybór dla poszukujących atrakcyjnych możliwości inwestycyjnych. Projekt odpowiada na rosnące zapotrzebowanie rynku, oferując nowoczesne mieszkania zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności. Dla inwestorów oznacza to możliwość zakupu nieruchomości, która nie tylko zyskuje na wartości, ale również jest atrakcyjna dla potencjalnych najemców.

Budynek znajduje się w niewielkiej odległości od popularnych atrakcji przyciągających setki tysięcy turystów przez cały rok. Bliskość strefy logistyczno-przemysłowej, w której zatrudnienie znajdują tysiące pracowników, wpływa na zwiększenie popytu na wynajem długoterminowy.

Inwestując w Nova Dworcowa Apartamenty, zyskujesz nie tylko na wartości samej nieruchomości, ale również na potencjale wynajmu wspieranym przez dynamiczny rozwój regionu i jego atrakcyjność turystyczną oraz biznesową. Jest to zatem wybór mogący przynieść stabilne i przewidywalne dochody dla inwestorów o różnorodnych profilach oraz oczekiwaniach.