Twoje nowe mieszkanie w Mszczonowie

Nova Dworcowa Apartamenty to osiedle jakiego jeszcze nie było w Mszczonowie. Nowoczesny budynek z jasną, klasyczną elewacją i dużymi przeszkleniami, w którym znajdzie się wiele udogodnień dla przyszłych mieszkańców, został zaprojektowany z ogromną dbałością o szczegóły. Części wspólne zostaną stylowo wykończone, zgodnie z najnowszymi trendami i będą atrakcyjną wizytówką naszej inwestycji.

W ofercie posiadamy 167 mieszkań o powierzchni od 27 do 87m² i przemyślanych układach, do każdego mieszkania przynależy balkon lub ogródek z tarasem.

Budynek inwestycji znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i stanowi idealne miejsce dla każdego kto marzy o własnym mieszkaniu, a jednocześnie ceni sobie prywatność i komfort.

 

 

Z myślą o Tobie i środowisku

Nova Dworcowa Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie. Budynek w kształcie litery U z wewnętrznym patio zapewni intymność i spokój. Liczne, malownicze nasadzenia oraz miejsca do odpoczynku na terenie inwestycji wpłyną na jakość życia mieszkańców. Z myślą o ekologii zostanie zamontowane energooszczędne oświetlenie, a dla miłośników jednośladów w garażu podziemnym znajdzie się 40 boksów do przechowywania rowerów oraz stojaki na rowery przy wejściach do budynku.

Dla zmotoryzowanych na terenie inwestycji znajdzie się 168 miejsc parkingowych, zarówno zewnętrznych, jak i w wygodnej hali garażowej.

Inwestycja na lata

Położenie Mszczonowa w centralnej Polsce, nieopodal trasy S8, przyciąga inwestorów z całego kraju i nie tylko. Nova Dworcowa Apartamenty to odpowiedź na ciągle rosnące zapotrzebowanie na nowe mieszkania w tej okolicy. 

Jeśli szukasz lokali z myślą o inwestycji, Nova Dworcowa Apartamenty stanowi doskonałą opcję zarówno pod wynajem krótkoterminowy jak i długoterminowy. Budynek znajduje się w niewielkiej odległości od popularnych atrakcji, takich jak park wodny Suntago Park of Poland, najgłębsze centrum nurkowania Deepspot czy Termy Mszczonów, które przyciągają turystów przez cały rok. Natomiast bliskość dużego centrum logistycznego i zakładów produkcyjnych wpływa na zwiększenie popytu na wynajem  długoterminowy.