O inwestycji - Aura Towers - JHM Development

Prestiż, wizja, nowy wymiar

Aura Towers to idealne miejsce dla wszystkich, którzy marzą o mieszkaniu w nowoczesnym, bezpiecznym i komfortowym miejscu, a jednocześnie chcą cieszyć się bliskością natury, nie rezygnując z uroków miasta. Inwestycja Aura Towers powstaje w znakomitej lokalizacji - bezpośrednio nad Brdą, tuż obok kompleksu biurowców, w pobliżu Ronda Fordońskiego.

Imponująca architektura, znakomity widok na panoramę Bydgoszczy i szereg udogodnień dla mieszkańców to główne wyznaczniki inwestycji. Projekt tworzą trzy spektakularne budynki: dwa szesnastopiętrowe apartamentowce oraz jeden niższy, siedmiopiętrowy, o unikalnej architekturze. Wyjątkowa forma każdego z budynków przypomina konstrukcję ułożoną z poprzesuwanych klocków. Kolorystyka elewacji, klasyczna biel z elementami grafitu sprawi, że budynki przez wiele lat będą wpisywały się w obowiązujące standardy estetyczne.

Twoje wymarzone miejsce

Aura Towers, to niezwykłe osiedle mieszkaniowe, które zaprojektowane zostało tak, aby spełnić wszystkie potrzeby przyszłych mieszkańców. W ofercie znajdą się mieszkania o najbardziej atrakcyjnych rozkładach – od funkcjonalnych mieszkań dwupokojowych po komfortowe czteropokojowe lokale idealne dla rodzin i osób ceniących przestrzeń. Mieszkańcy wyższych kondygnacji będą mogli cieszyć się urokami własnych  loggii lub tarasów. Na ostatnich piętrach budynków powstaną luksusowe apartamenty mierzące ponad 3 metry wysokości.  Idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących własną, zieloną przestrzeń będą apartamenty na parterze, do których przynależeć będą własne ogródki.   

Myśl inwestycyjnie

Znakomita lokalizacja bezpośrednio nad Brdą, tuż obok największych centrów biznesowych w mieście sprawia, iż osiedle Aura Towers to świetna okazja na lokatę kapitału.

W jednym z budynków zaplanowane zostały apartamenty typu aparthotel z myślą o przeznaczeniu na wynajem krótkoterminowy. Każdy z tych apartamentów wyposażony będzie w niewielki aneks kuchenny oraz łazienkę.

W Bydgoszczy panuje szczególnie sprzyjający klimat inwestycyjny. To właśnie to akademickie miasto znalazło się wśród 10 najlepszych europejskich celów podróży 2020 r. Bydgoszcz co roku ściąga wielu studentów i miłośników życia nad Brdą. Nic dziwnego, w końcu zajmuje drugie miejsce w Polsce pod względem ilości terenów zielonych.