Prestiż, wizja, nowy wymiar

Aura Towers to idealne miejsce dla wszystkich, którzy marzą o mieszkaniu w nowoczesnym, bezpiecznym i komfortowym miejscu, a jednocześnie chcą cieszyć się bliskością natury, nie rezygnując z uroków miasta. Inwestycja Aura Towers powstała w znakomitej lokalizacji - bezpośrednio nad Brdą, tuż obok kompleksu biurowców, w pobliżu Ronda Fordońskiego.

Imponująca architektura, znakomity widok na panoramę Bydgoszczy i szereg udogodnień dla mieszkańców to główne atuty inwestycji. Projekt tworzą trzy spektakularne budynki: dwa szesnastopiętrowe apartamentowce oraz jeden niższy, siedmiopiętrowy, o unikalnej architekturze. Wyjątkowa forma każdego z budynków przypomina konstrukcję ułożoną z poprzesuwanych klocków.

Twoje wymarzone mieszkanie

Aura Towers, to niezwykłe osiedle mieszkaniowe, które zaprojektowane zostało tak, aby spełnić wszystkie potrzeby przyszłych mieszkańców. W ofercie znajdą się mieszkania o najbardziej atrakcyjnych rozkładach – od funkcjonalnych mieszkań dwupokojowych po komfortowe czteropokojowe lokale idealne dla rodzin i osób ceniących przestrzeń. Mieszkańcy wyższych kondygnacji będą mogli cieszyć się urokami własnych  loggii lub tarasów. Na ostatnich piętrach budynków powstaną luksusowe apartamenty mierzące ponad 3 metry wysokości.  Idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących własną, zieloną przestrzeń będą apartamenty na parterze, do których przynależeć będą własne ogródki.   

Apartamenty inwestycyjne w Bydgoszczy

Znakomita lokalizacja bezpośrednio nad Brdą, tuż obok największych centrów biznesowych w mieście sprawia, iż osiedle Aura Towers to świetna okazja na lokatę kapitału.

W jednym z budynków zaplanowane zostały apartamenty typu aparthotel z myślą o przeznaczeniu na wynajem krótkoterminowy. Każdy z tych apartamentów wyposażony będzie w niewielki aneks kuchenny oraz łazienkę.

W Bydgoszczy panuje szczególnie sprzyjający klimat inwestycyjny. To właśnie to akademickie miasto znalazło się wśród 10 najlepszych europejskich celów podróży 2020 r. Bydgoszcz co roku ściąga wielu studentów i miłośników życia nad Brdą. Nic dziwnego, w końcu zajmuje drugie miejsce w Polsce pod względem ilości terenów zielonych.