Domy otulone lasem

W otulinie sosnowego lasu, odsunięte od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dostępem do infrastruktury  powstaje Osiedle Leśne – prestiżowe osiedle domów jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej. Miejsce stworzone z myślą o potrzebach osób ceniących komfort życia, jakość i bezpieczeństwo.

Koncepcja osiedla w harmonijny sposób łączy otaczającą przyrodę z nowoczesnością, co umożliwia mieszkańcom prowadzenie zdrowego i aktywnego stylu życia w harmonii z naturą. Zielona okolica pozwala na chwile wytchnienia po ciężkim dniu w pracy, a przynależne do domów ogrody i otaczający las stanowią prywatną strefę relaksu dając bezpośrednią możliwość obcowania z naturą.

Wymarzone miejsce do życia

Modernistyczne bryły budynków w połączeniu z elementami wykończeniowymi imitującymi drewno w doskonały sposób wpasowują się w otaczający osiedle sosnowy las. Komfortowe metraże domów od 146,45 m2 do 243,61 m2 umożliwią zaaranżowanie przestrzeni w sposób dopasowany do potrzeb właścicieli. Duże okna i przeszklenia wypełniają wnętrza światłem.

W każdym domu w zależności od powierzchni zaprojektowane zostały pomieszczenia z przeznaczeniem na dwie lub trzy łazienki. Oprócz tego wygospodarowano miejsca na funkcjonalne pomieszczenia takie jak garderoba i pralnia. Z myślą o stworzeniu niepowtarzalnego klimatu na parterze każdego domu znajduje się miejsce przygotowane na montaż kominka. O bezpieczeństwo aut dbają dwustanowiskowe garaże.

 

Nowocześnie i komfortowo,

tak jak lubisz