O inwestycji - Osiedle Okrzejówka - JHM Development

Zamieszkaj w sercu Żyrardowa

Osiedle Okrzejówka to nowoczesne i kameralne osiedle o podwyższonym standardzie, stworzone dla osób, które cenią sobie komfort życia. Realizowane jest w trzech etapach w formie eleganckiej, niskiej zabudowy. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, wysokiej jakości wykończenia oraz doskonała lokalizacja w centrum miasta sprawią, że to miejsce każdemu przypadnie do gustu. Osiedle tworzy zespół trzech 5-piętrowych budynków, w ramach których zostało oddanych do użytku 205 mieszkań o pow. od 40m2 do 83,9m2, 43 garaże i 164 miejsc postojowych.

Komfortowe miejsce do życia

Poruszanie się na terenie osiedla z małymi dziećmi jest tu dziecinnie proste. Podczas projektowania położono duży nacisk, by Osiedle Okrzejówka stało się miejscem dopasowanym do potrzeb rodzin z małymi dziećmi jak i osób niepełnosprawnych. Przestronne klatki schodowe, cichobieżna winda łącząca piętra oraz podjazdy dla wózków ułatwiają poruszanie się na terenie osiedla.  Osiedlowy plac zabaw tworzy kreatywną przestrzeń dla najmłodszych, a alejki spacerowe oraz ławeczki sprzyjają rodzinnemu relaksowi. Dla fanów jednośladów przygotowano stojaki na rowery. Do dyspozycji mieszkańców w budynkach znajdują się także ogólnodostępne pomieszczenia do przechowywania rowerów i wózków. Całość osiedla jest ogrodzona, a wejście do obiektu możliwe jest tylko za pomocą domofonu. Takie rozwiązanie zapewnia mieszkańcom poczucie dodatkowego bezpieczeństwa.

Mieszkanie z myślą o Tobie

Komfortowe układy mieszkań od 1 do 4 pokoi pozwalają na dobranie odpowiedniej przestrzeni do życia dla każdego. Jasne, przestronne mieszkania z całą pewnością znajdą sympatyków w gronie rodzin z dziećmi, singli czy osób starszych. Dobre doświetlenie pomieszczeń zapewniają duże okna, a balkon przynależny do każdego mieszkania tworzy dodatkowe, przyjemne miejsce do wypoczynku.