O inwestycji - Osiedle na Wzgórzu - JHM Development

Poznaj Osiedle Na Wzgórzu

Osiedle Na Wzgórzu powstało z myślą o osobach szukających mieszkania w spokojnym miejscu w Brzezinach, z dogodnym dostępem do infrastruktury i szybkim dojazdem do Łodzi. Architekci JHM Development S. A. zaprojektowali osiedle jako kompleks sześciu niskich 3-piętrowych budynków, zlokalizowanych obok siebie przy ul. Głowackiego i sąsiadującej z nią ul. Kard. S. Wyszyńskiego.

Trzy budynki z etapu I zostały oddane do użytku w roku 2011, budynek nr 4 z etapu II - w kwietniu 2018. Najnowsze budynki o numerach 5 i 6 zostały oddane do użytku w roku 2019. We wszystkich obiektach znajduje się łącznie 256 mieszkań.

Harmonia Na Wzgórzu

Osiedle Na Wzgórzu charakteryzuje się prostą, harmonijną architekturą. Elewacja wykonana została w jasnej, stonowanej kolorystyce. Wejście do klatek schodowych możliwe jest tylko za pomocą domofonu, co zapewnia mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Wykorzystanie sprawdzonych, nowoczesnych technologii oraz wysokiej klasy certyfikowanych materiałów zapewnia najwyższą jakość inwestycji.

Połączenie doskonałej lokalizacji, eleganckiej architektury i nowatorskich rozwiązań sprawia, że Osiedle Na Wzgórzu to jedna z najbardziej atrakcyjnych inwestycji w regionie.

Mieszkanie z myślą o Tobie

Osiedle Na Wzgórzu oferuje mieszkania o szerokim wachlarzu różnorodnych metraży. W ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania liczące od 2 do 3 pokoi o metrażach od 44,09 m2 do 75,90 m2. Każde z mieszkań posiada balkon oraz komórkę lokatorską. Istnieje możliwość dokupienia garażu usytuowanego w bloku. Ogólnodostępne miejsca postojowe przewidziano wokół budynków.

Projektując Osiedla Na Wzgórzu dużą wagę przyłożono do zapewnienia wygody wszystkim mieszkańcom, a przede wszystkim rodzinom z dziećmi. Centralnie zlokalizowane patio z ławeczkami i kolorowym placem zabaw zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. W bezpośrednim sąsiedztwie każdej z klatek schodowych znajduje się pomieszczenie do przechowywania wózków. Dodatkowo dla sympatyków jednośladów przygotowano stojaki na rowery.