Poznaj Osiedle Na Wzgórzu

Osiedle Na Wzgórzu powstało z myślą o osobach szukających mieszkania  w spokojnym miejscu w Brzezinach, z dogodnym dostępem do infrastruktury i szybkim dojazdem do Łodzi. Architekci JHM DEVELOPMENT zaprojektowali osiedle jako kompleks niskich 3-piętrowych sześciu budynków, zlokalizowanych obok siebie przy ul. Głowackiego i sąsiadującej z nią ul. Kard. S. Wyszyńskiego. Trzy z tych budynków zostały oddane do użytku jeszcze w 2011 roku, jeden w kwietniu 2018, a dwa kolejne zostaną wybudowane do końca 2018 roku. We wszystkich obiektach docelowo znajdzie się w sumie 256 mieszkań.

Harmonia Na Wzgórzu

Osiedle Na Wzgórzu charakteryzuje się prostą, harmonijną architekturą. Elewacja wykonana została w jasnej, stonowanej kolorystyce. Na terenie kompleksu zaprojektowano tereny rekreacyjne z dużą ilością zieleni i alejkami spacerowymi. Teren osiedla zostanie ogrodzony, a wejście do klatek schodowych możliwe będzie tylko za pomocą domofonu, co zapewni bezpieczeństwo i prywatność przyszłym mieszkańcom. Wykorzystanie sprawdzonych, nowoczesnych technologii oraz wysokiej klasy certyfikowanych materiałów zapewnia najwyższą jakość tej inwestycji.

Mieszkanie z myślą o Tobie

Osiedle Na Wzgórzu oferuje mieszkania o szerokim wachlarzu różnorodnych metraży. Obecnie w ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania liczące od 2 do 4 pokoi o metrażach od 38,57 m2 do 66,89 m2 . Różnorodne rozkłady, przestronne i dobrze doświetlone wnętrza pozwolą wybrać lokal odpowiadający różnego rodzaju potrzebom. Każde z mieszkań posiada balkon oraz komórkę lokatorską.

Projektując otoczenie wokół budynków Osiedla Na Wzgórzu dużą wagę przyłożyliśmy do stworzenia miejsca z myślą o wygodzie rodzin z dziećmi. Duża ilość zieleni, strefa odpoczynku z ławeczkami na patio zachęcają do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach powstanie kolorowy plac zabaw, natomiast dla sympatyków jednośladów przygotowano stojaki na rowery. Dodatkowo w bezpośrednim sąsiedztwie każdej z klatek schodowych znajduje się pomieszczenie do przechowywania wózków.

Połączenie doskonałej lokalizacji, eleganckiej architektury i nowatorskich rozwiązań sprawia, że Osiedle Na Wzgórzu to jedna z najbardziej atrakcyjnych inwestycji w regionie.

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy a nasz doradca skontaktuje się z Tobą

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane