Doskonałe miejsce dla biznesu

Osiedle Królewskie to nie tylko idealne miejsce do życia. Jest to również doskonałe przestrzeń do rozwoju własnego biznesu! W trosce o podniesienie komfortu życia przyszłych mieszkańców na parterze nowego budynku przy ul. Dębogórskiej 80 w Rumi zaplanowano miejsca na lokale handlowo-usługowe oraz lokale biurowe. Nowo powstające lokale użytkowe zostały zaprojektowane w najbardziej popularnych metrażach pozwalających na dopasowanie przestrzeni do charakteru prowadzonej działalności. Osiedle Królewskie zamieszkiwane jest przez ponad 1600 mieszkańców, co stanowi niezwykłe możliwości do pozyskania stałego grona lojalnych klientów.

Metraże na miarę Twoich potrzeb

Sklep spożywczy, zakład fryzjerski, kawiarnia a może usługi prawne?  Dopasuj lokal użytkowy do swoich potrzeb. Zróżnicowane metraże lokali od 21,60 m2 do 66,50 m2  sprostają wymaganiom handlu, usług, jak i lokali biurowych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że lokale wykończone są w standardzie deweloperskim, co pozwala na aranżację wnętrz zgodnie z przeznaczeniem lokalu i według upodobań właściciela.  Jest to niezwykle istotne w przypadku prowadzenia takiego biznesu jak np. zakład kosmetyczny czy fryzjerski, gdzie najistotniejszymi punktami będą dodatkowe przyłącza wodno-kanalizacyjne. Każdy lokal w ofercie JHM Development posiada zaplecze socjalne oraz łazienkę.

Inwestycja z pomysłem!

Zakup lokalu użytkowego może okazać się trafionym pomysłem na dochodowy interes. Stając się właścicielem możesz prowadzić w nim własny biznes lub wynająć lokal dla innych podmiotów handlowo-usługowych i w ten sposób czerpać dochód.

Umów się na spotkanie z Doradcą JHM Development i poznaj aktualną ofertę dotyczącą lokali usługowych. tel.: +48 603 655 084

Wyszukiwarka lokali w sprzedaży dostępna pod linkiem:

https://jhmdevelopment.pl/dla-biznesu/lokale-uslugowe?page=2