O inwestycji - Nowa Strefa - JHM Development

Liczy się każdy szczegół

Nowa Strefa to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje z myślą o osobach poszukujących wyjątkowego miejsca do życia w Żyrardowie. Dbałość o najmniejszy szczegół oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań projektowych stworzą miejsce jakiego jeszcze nie było w mieście.

Projektując Nową Strefę zadbano o zapewnienie komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni mieszkalnej. W czteropiętrowym budynku o prostej formie znajdzie się 98 wyjątkowych mieszkań. Starannie zaprojektowane części wspólne, wygospodarowanie funkcjonalnych pomieszczeń z przeznaczeniem m.in. na wózkownię i rowerownię, spójna kolorystyka oraz wysokiej jakości wykończenia tworzą harmonijną całość. W podziemnym garażu znajdą się wygodne miejsca postojowe oraz boksy do przechowywania. Dodatkowe miejsca parkingowe powstaną również na zewnątrz budynku. Cichobieżne windy zapewnią szybkie przemieszczanie się między piętrami i halą garażową.

Jedyny taki budynek w mieście

Inwestycja Nowa Strefa wyróżni się na tle okolicznej zabudowy zarówno wizualnie, jak i samym sposobem wykonania. Do jej budowy zostaną wykorzystane elementy prefabrykowane niezwykle popularne i od lat stosowane przede wszystkim w krajach skandynawskich, ale i w całej Europie. Nowoczesny model prefabrykacji pozwala na uzyskanie niezwykle trwałych i elastycznych elementów systemowych, które również bardzo dobrze prezentują się wizualnie. Dzisiejsza wysoce zaawansowana technologia umożliwia uzyskanie indywidualnych kształtów, które wpłyną na wyjątkowy charakter budynku. Istotne ograniczenie wpływu warunków pogodowych na proces realizacji inwestycji umożliwi nie tylko skrócenie czasu budowy, ale również pozytywnie wpłynie na jakość i trwałość budynku.

Mieszkania dla wymagających

Świadomi swoich potrzeb, szukający najlepszych rozwiązań - tak można pokrótce zdefiniować przyszłych mieszkańców Nowej Strefy. Z myślą o nich zaprojektowano mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w najlepszych metrażach od 33 m2 do 74 m2. Mieszkańcy tej inwestycji będą mogli stworzyć dodatkową własną strefę relaksu wykorzystując do tego przynależące do ich mieszkań tarasy i balkony. Doskonałe rozmieszczenie lokali na poszczególnych kondygnacjach zapewni optymalne doświetlenie wszystkich mieszkań.