Liczy się każdy szczegół

Nowa Strefa to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje z myślą o osobach poszukujących wyjątkowego miejsca do życia w Żyrardowie. Dbałość o najmniejszy szczegół oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych stworzą miejsce jakiego jeszcze nie było w mieście.

Projektując Nową Strefę zadbano o każdy szczegół. W czteropiętrowym nowoczesnym budynku znajdzie się 98 wyjątkowych mieszkań. Starannie zaprojektowane, stylowe części wspólne, wygospodarowanie funkcjonalnych pomieszczeń z przeznaczeniem m.in. na wózkownię i rowerownię, spójna kolorystyka oraz wysokiej jakości wykończenia tworzą harmonijną całość.

Jedyny taki budynek w mieście

Inwestycja Nowa Strefa wyróżni się na tle okolicznej zabudowy zarówno pod kątem wizualnym jak i samym sposobem wykonania. Do jej budowy wykorzystana zostanie technologia prefabrykacji, która jest niezwykle popularna i od lat stosowana w krajach skandynawskich i w Europie Zachodniej. Wysoce zautomatyzowany proces produkcji prowadzony w zamkniętych halach zapewni powtarzalność i precyzję wykonania poszczególnych elementów. Istotne ograniczenie wpływu warunków pogodowych na proces realizacji inwestycji umożliwi nie tylko skrócenie czasu budowy, ale również pozytywnie wpłynie na jakość i trwałość budynku.

Mieszkania dla wymagających

Świadomi swoich potrzeb, szukający najlepszych rozwiązań - tak można pokrótce zdefiniować przyszłych mieszkańców Nowej Strefy. Z myślą o nich zaprojektowano mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w najlepszych metrażach od 33m2 do 74m2. Przemyślane rozkłady lokali gwarantują optymalne doświetlenie wszystkich pomieszczeń. Mieszkańcy tej inwestycji będą mogli stworzyć dodatkową własną strefę relaksu wykorzystując do tego przynależące do ich mieszkań ogródki, tarasy, loggie i balkony.

Cichobieżne windy zapewnią szybkie przemieszczanie się między piętrami i halą garażową. W podziemnym garażu znajdą się wygodne miejsca postojowe oraz boksy do przechowywania. Dodatkowe miejsca parkingowe powstaną również na zewnątrz budynku.

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy a nasz doradca skontaktuje się z Tobą

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane