Kameralnie i nowocześnie

Kameralna inwestycja przy ul. Medycznej jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają komfortowego miejsca do zamieszkania w Łowiczu. Nowoczesne budownictwo, udogodnienia wewnątrz budynku oraz lokalizacja w bezpiecznej i spokojnej okolicy tworzą znakomite miejsce do życia.

Przy ulicy Medycznej w Łowiczu znajdują się dwa budynki mieszkalne: Medyczna 10 i Medyczna 12. Budowa budynku przy ul. Medycznej 12 została zakończona w 2017 roku, a mieszkania zostały sprzedane. Obecnie w ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania w budynku przy ul. Medycznej 10. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2018 r.

Mieszkaj wyjątkowo

Nowoczesna architektura budynków przy Medycznej znacząco wyróżnia inwestycję na tle otaczającej zabudowy. Charakterystyczne balkony oraz loggie w postaci wystających „pudełek”, które wraz z oknami tworzą przemyślaną kompozycję przestrzenną, nadają wielkomiejskiego stylu inwestycji. Zabudowa utrzymana w jasnej kolorystyce doskonale harmonizuje z grafitowymi akcentami balkonów oraz stolarki okiennej i podkreśla oryginalność budynków.

Medyczną 10 wyróżnia nie tylko nowoczesny design, ale również szereg udogodnień, które znacznie ułatwiają ich użytkowanie. Cichobieżne windy łączące piętra z podziemną halą garażową będą odciążały rodziny z małymi dziećmi.  Komórki lokatorskie w piwnicy (gratis do każdego mieszkania) oraz ogólnodostępne wózkownie/rowerownie i pomieszczenia gospodarcze to standard dla obu nieruchomości.

Przemyślane rozkłady pomieszczeń

Nowe mieszkania przy ul. Medycznej zostały zaprojektowane z myślą zarówno o rodzinach 2+2 jak również o osobach poszukujących mniejszych lokali mieszkalnych. W ramach inwestycji do wyboru dostępny jest pełen wachlarz metraży mieszkań, poczynając od niewielkich 28,55 m2 kawalerek, poprzez dwupokojowe mieszkania o metrażach od 38,54 m2 do 55,13 m2, trzypokojowe od 53,77 m2 do 64,34 m2, aż po duże czteropokojowe mieszkania o powierzchni do 71,50 m2. Dopracowany rozkład każdego z nich pozwoli zaaranżować wnętrza w funkcjonalny i wygodny sposób. Zastosowane duże przeszklenia okienne oraz przemyślane rozkłady pomieszczeń sprawiają, iż mieszkania te są słoneczne i widne.

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy a nasz doradca skontaktuje się z Tobą

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane