O inwestycji - Apartamenty Zakopiańskie - JHM Development

Apartamenty Zakopiańskie

Apartamenty Zakopiańskie to nowa inwestycja powstająca w spokojnej dzielnicy Zakopanego przy ul. Szymony 17E. Starannie zaprojektowany kompleks z bogatą strefą rekreacyjną będzie nawiązywał architekturą do stylu zakopiańskiego.

Nowa inwestycja zostanie zrealizowana w ramach jednego czteropiętrowego budynku ze "skrzydłami" skierowanymi na stronę południową, co razem z niską sąsiadującą zabudową zapewni piękny widok na Tatry z większości mieszkań.

Przyszli właściciele apartamentów będą mogli przeznaczyć je na własny użytek lub oddać pod wynajem. Pełną obsługę ruchu turystycznego zapewni sprawdzony tour operator.

Relaks w Stolicy Tatr

Inwestycja Apartamenty Zakopiańskie została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach szukających apartamentu w najpopularniejszym polskim kurorcie turystycznym – Zakopanem. Jest to doskonały wybór zarówno jako lokata kapitału, jak i komfortowe miejsce do wypoczynku dla siebie i bliskich.

Miłośnicy górskich wycieczek lub sportów zimowych będą mogli zregenerować siły w dostępnej dla wszystkich mieszkańców specjalnej strefie rekreacji, która powstanie w środkowym skrzydle budynku. Znajdą się tam: sauna sucha, sauna mokra, jacuzzi, strefa ciszy wyposażona w lampy imitujące światło słoneczne oraz siłownia. Z myślą o najmłodszych powstanie nowoczesna i dobrze wyposażona sala zabaw oraz brodzik wodny wraz ze zjeżdżalnią.

Projektant zadbał również o to, aby w obiekcie znalazły się pomieszczenia służące do przechowywania sprzętów sportowych, takich jak narty czy deski snowboardowe. Miejsca parkingowe zaplanowano w podziemnej hali garażowej oraz na parkingu zewnętrznym.

Apartamenty skrojone na miarę Twoich potrzeb

Kompleks Apartamenty Zakopiańskie będzie liczył 241 apartamentów wykończonych „pod klucz” o powierzchniach od 27,96 m2 do 79,39 m2. W ofercie znajdą się apartamenty jednopokojowe,  dwupokojowe i trzypokojowe do wyboru w trzech stylach aranżacji wnętrz.

Charakter inwestycji, rozbudowane zaplecze rekreacyjne i atrakcyjne metraże mieszkań sprawiają, że Apartamenty Zakopiańskie posiadają duży potencjał inwestycyjny. Spółka JHM DEVELOPMENT współpracuje z doświadczonym touroperatorem, który zadba kompleksowo o obsługę ruchu turystycznego.