Apartamenty Zakopiańskie

Apartamenty Zakopiańskie to nowa inwestycja powstająca w spokojnej dzielnicy Zakopanego przy ul. Szymony 17E. Starannie zaprojektowany kompleks z bogatą strefą rekreacyjną będzie nawiązywał architekturą do stylu zakopiańskiego. Nowa inwestycja zostanie zrealizowana w ramach jednego czteropiętrowego budynku ze "skrzydłami" skierowanymi na stronę południową, co razem z niską sąsiadującą zabudową zapewni piękny widok na Tatry z większości mieszkań.

Obecnie trwa budowa inwestycji Apartamenty Zakopiańskie. Przekazanie budynku do użytkowania zaplanowano na 2020 rok. Przyszli właściciele apartamentów będą mogli przeznaczyć je na własny użytek lub oddać pod wynajem. Pełną obsługę ruchu turystycznego zapewni sprawdzony tour operator.

Relaks w Stolicy Tatr

Inwestycja Apartamenty Zakopiańskie została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach szukających apartamentu w najpopularniejszym polskim kurorcie turystycznym – Zakopanem. Jest to doskonały wybór zarówno jako lokata kapitału, jak i komfortowe miejsce do wypoczynku dla siebie i bliskich.

Miłośnicy górskich wycieczek lub sportów zimowych będą mogli zregenerować siły w dostępnej dla wszystkich mieszkańców specjalnej strefie rekreacji, która powstanie w środkowym skrzydle budynku. Znajdą się tam: sauna sucha, sauna mokra, jacuzzi, strefa ciszy wyposażona w lampy imitujące światło słoneczne oraz siłownia. Z myślą o najmłodszych powstanie nowoczesna i dobrze wyposażona sala zabaw oraz brodzik wodny wraz ze zjeżdżalnią.

Projektant zadbał również o to, aby w obiekcie znalazły się pomieszczenia służące do przechowywania sprzętów sportowych, takich jak narty czy deski snowboardowe. Miejsca parkingowe zaplanowano w podziemnej hali garażowej oraz na parkingu zewnętrznym.

Apartamenty skrojone na miarę Twoich potrzeb

Kompleks Apartamenty Zakopiańskie będzie liczył 241 apartamentów wykończonych „pod klucz” o powierzchniach od 27,96 m2 do 79,39 m2. W ofercie znajdą się apartamenty jednopokojowe,  dwupokojowe i trzypokojowe do wyboru w trzech stylach aranżacji wnętrz.

Charakter inwestycji, rozbudowane zaplecze rekreacyjne i atrakcyjne metraże mieszkań sprawiają, że Apartamenty Zakopiańskie posiadają duży potencjał inwestycyjny. Spółka JHM DEVELOPMENT współpracuje z doświadczonym touroperatorem, który zadba kompleksowo o obsługę ruchu turystycznego.