Wynajem - Apartamenty Foka - JHM Development

Idealne miejsce na urlop

Urlop nad morzem? Weekend za miastem? Każdy powód jest dobry, aby wybrać się na Hel i skorzystać z wyjątkowych walorów nadmorskiego klimatu. Piaszczyste plaże, doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych i przepiękna okolica to nieliczne z wielu atutów tej niezwykłej lokalizacji. Zarezerwuj pobyt w Apartamentach Foka, ciesz się urlopem na swoich zasadach i wypoczywaj tak, jak lubisz!

Rezerwacji apartamentu mogą Państwo dokonać za pośrednictwem naszego partnera – firmy Sun&Snow klikając w link telefonicznie 660 212 662 oraz e-mailem hel@sunandsnow.pl.

Co oferujemy?

Zarezerwuj pobyt w Apartamentach Foka i ciesz się komfortowym, w pełni wyposażonym apartamentem. Ciepła, stonowana kolorystyka wnętrz, utrzymana w tonacji morskiego piasku zachęca do odpoczynku, a eleganckie wyposażenie wprowadza atmosferę relaksu. Przyjeżdżający mogą skorzystać z tarasów widokowych położonych na ostatniej kondygnacji budynku. Dla najmłodszych przygotowany został plac zabaw. Obiekt jest ogrodzony i dostępny tylko dla mieszkańców. Na terenie nieruchomości znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe dla gości.