Udogodnienia - Aura Towers - JHM Development

Bezpieczeństwo i wygoda

Z myślą o rodzinach z dziećmi w ramach projektu stworzona została wewnętrzna sala zabaw dla dzieci wyposażona w najbardziej pożądane przez najmłodszych zabawki i akcesoria. Znajdą się tam m. in. basen z kulkami oraz zjeżdżanie. W nowoczesnej strefie zabaw dzieci będą mogły spędzać czas z rówieśnikami, a rodzice przy filiżance kawy budować sąsiedzką więź.

Na teren zamkniętej inwestycji będzie można dostać się za pomocą wideodomofonów. Mieszkańcy będą otwierać drzwi wpisując kod lub przy pomocy specjalnych breloków. Inwestycja zostanie wyposażona w monitoring. Nad bezpieczeństwem osiedla całodobowo czuwać będzie ochrona.

Z myślą o najwyższym komforcie

Starannie zaprojektowana portiernia, eleganckie klatki schodowe, a także zastosowanie takich materiałów wykończeniowych jak drewno i kamień podkreślą prestiżowy charakter inwestycji. Aura Towers to miejsce, które idealnie wpasowuje się w potrzeby ludzi aktywnych zawodowo, którzy chcą cieszyć się komfortem po powrocie z pracy.

Na każdej z klatek schodowych w 16 piętrowych budynkach znajdą się dwie windy co pozwoli na szybkie przemieszczanie się między piętrami. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddana dwupoziomowa hala garażowa, w której będzie można również przechować rowery. Dodatkowo przewidziano miejsca parkingowe na zewnątrz.

 

Odpoczywaj aktywnie

Spokój i relaks w otoczeniu zieleni oraz wody to niekwestionowane atuty osiedla Aura Towers. Starannie wyselekcjonowana zieleń w częściach wspólnych, ławki, plac zabaw dla dzieci oraz strefa grilla – to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących beztroskiego relaksu bez konieczności opuszczania terenu osiedla.

Bezpośrednie sąsiedztwo rzeki to istny raj dla miłośników sportów wodnych i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Specjalne zejścia z terenu inwestycji w kierunku Brdy umożliwią aktywności bezpośrednio nad rzeką. Sporty wodne, jogging, a może spacer? Okolica daje wiele możliwości.