Inwestycja pełna udogodnień

 

Komfortowe rozwiązania dla rodzin

Bezpieczeństwo i wygoda

Z myślą o rodzinach z dziećmi w ramach projektu stworzona została wewnętrzna sala zabaw dla dzieci wyposażona w najbardziej pożądane przez najmłodszych zabawki i akcesoria. Znajdują się tu m. in. basen z kulkami oraz zjeżdżanie. W nowoczesnej strefie zabaw dzieci mogą spędzać czas z rówieśnikami, a rodzice przy filiżance kawy budować sąsiedzką więź.

Na teren zamkniętej inwestycji można dostać się za pomocą wideodomofonów. Mieszkańcy mogą otwierać drzwi wpisując kod lub przy pomocy specjalnych breloków. Inwestycja została wyposażona w monitoring. Nad bezpieczeństwem osiedla czuwa ochrona.

Z myślą o mieszkańcach

Starannie zaprojektowana portiernia, eleganckie klatki schodowe, a także zastosowanie takich materiałów wykończeniowych jak drewno i kamień podkreślą prestiżowy charakter inwestycji. Aura Towers to miejsce, które idealnie wpasowuje się w potrzeby ludzi aktywnych zawodowo, którzy chcą cieszyć się komfortem po powrocie z pracy.

Na każdej z klatek schodowych w 16 piętrowych budynkach znajdą się dwie windy co pozwoli na szybkie przemieszczanie się między piętrami. Do dyspozycji mieszkańców jest przestronna, dwupoziomowa hala garażowa. Dodatkowo są dostępne miejsca parkingowe na zewnątrz.

 

Odpoczywaj aktywnie

Spokój i relaks w otoczeniu zieleni oraz wody to niekwestionowane atuty osiedla Aura Towers. Starannie wyselekcjonowana zieleń w częściach wspólnych, ławki, plac zabaw dla dzieci oraz strefa grilla – to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących beztroskiego relaksu bez konieczności opuszczania terenu osiedla.

Bezpośrednie sąsiedztwo rzeki to istny raj dla miłośników sportów wodnych i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Specjalne zejścia z terenu inwestycji w kierunku Brdy umożliwiają aktywności bezpośrednio nad rzeką. Sporty wodne, jogging, a może spacer? Okolica daje wiele możliwości.