O inwestycji - Apartamenty Żeromskiego - JHM Development

Najlepsze mieszkania w mieście!


Kameralna, prestiżowa i w znakomitej lokalizacji –  taka jest nowa inwestycja mieszkaniowa w Sochaczewie - Apartamenty Żeromskiego. Projekt liczący 27 komfortowych mieszkań powstaje w samym centrum miasta przy ul. Żeromskiego 30A, i jest odpowiedzią na potrzeby osób szukających komfortowego mieszkania w wysokim standardzie.

Wyznacznikiem komfortu i wygody Apartamentów Żeromskiego jest nie tylko starannie realizowany projekt uszyty na miarę potrzeb przyszłych mieszkańców, ale również ciche i spokojne sąsiedztwo oraz co najważniejsze bliskość i dostępność wielu miejsc codziennego użytku, takich jak sklepy, szkoły czy punkty usługowe.

Z myślą o Twoim komforcie

 

Budynek zaprojektowany został w sposób mający zapewnić wygodę jego mieszkańców – winda, przestronna hala garażowa, duże przeszklenia okienne to tylko niektóre atuty projektu. Architekci nadali inwestycji klasyczny wygląd – połączenie kolorów ziemi, beżów, szarości oraz elementów dekoracyjnych na elewacji nadaje budynkowi elegancji.

Zastosowana technologia i rozwiązania projektowe, wykorzystanie wysokiej jakości materiałów oraz staranne wykonanie są gwarancją bezpieczeństwa przez długie lata.

Kliknij i obejrzyj folder reklamowy

Miejsce takie jak lubisz

 

Apartamenty Żeromskiego to miejsce z klasą. Elegancki projekt elewacji, wysoka jakość materiałów i standard realizacji decyduje o jego atrakcyjności. W nowoczesnym trzy-piętrowym budynku znajdzie się cichobieżna winda zapewniająca szybkość przemieszczania się między piętrami aż do wygodnej hali garażowej. Zastosowane w projekcie liczne udogodnienia takie jak zadaszenie balkonów, czy automatycznie oświetlenie w częściach wspólnych ułatwią codzienne funkcjonowanie i zwiększą komfort użytkowania przestrzeni wspólnych.

Spokojne sąsiedztwo osiedli wielorodzinnych idealnie wpasuje się w potrzeby rodzin z dziećmi, które to z jednej strony cenią sobie przyjazne otoczenie, a z drugiej strony chcą znajdować się blisko najważniejszych punktów usługowo-handlowych.