O inwestycji - Apartamenty Reymonta - JHM Development

Miejsce z historią

Inwestycja Apartamenty Reymonta położona jest w samym centrum Skierniewic przy ulicy Władysława Reymonta 31. Dawniej w tym miejscu mieścił się Skierniewicki Browar Parowy.

Projekt budynku Apartamenty Reymonta powstał z myślą o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni do życia – zapewniającej komfort i wygodę jej mieszkańców, a jednocześnie dopasowanej do otaczającej zabudowy i historii tego miejsca.

Nowoczesny budynek mieszkalny o oryginalnej architekturze i wyjątkowej kompozycji przestrzennej liczy od 5 do 6 kondygnacji i stanowi niezwykłą formę architektoniczną w centrum miasta.

Wysoki standard w centrum miasta

W budynku znajduje się 195 mieszkań. Do każdego mieszkania przynależy balkon, loggia lub ogródek. Funkcjonalne rozkłady mieszkań dają wiele możliwości aranżacji wnętrz, a duże przeszklenia zapewniają ich doskonałe doświetlenie.

Na parterze budynku znajdują się lokale usługowe. „Usługi w zasięgu ręki” to ogromna wygoda dla mieszkańców.   

Całe osiedle jest zorganizowane jako zamknięte i ogrodzone. Wejście do obiektu jest możliwe tylko za pomocą domofonu, co zapewni bezpieczeństwo i prywatność przyszłym mieszkańcom.

 

Tu mieszkasz, tu odpoczywasz

Na terenie obiektu do dyspozycji mieszkańców wyłącznie tej nieruchomości została przygotowana „strefa relaksu” - wewnętrzne dziedzińce, wypełnione zielenią, chodnikami oraz ławeczkami, tworzą przyjemne miejsce do spędzania wolnego czasu. Strefa relaksu to przestrzeń do odpoczynku oraz miejsce spotkań z sąsiadami.

W południowo-zachodniej części osiedla zaprojektowany został nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych.

Dodatkowo na terenie osiedla do dyspozycji mieszkańców przygotowane zostały specjalne pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów.