Poznaj Osiedle Twoja Dolina

Osiedle Twoja Dolina to miejsce, które łączy bliskość natury z sąsiedztwem centrum miasta. Osiedle położone jest w Katowicach, przy ul. Pułaskiego 17 i 19, na obrzeżach Śródmieścia Katowic, sąsiadując bezpośrednio z terenami rekreacyjnymi w Dolinie 3 Stawów. To najlepsze miejsce do życia! 

Nowoczesny design i dbałość o wszystkie detale pozwoliły stworzyć projekt spełniający oczekiwania  najbardziej wymagających Klientów. Wysoki standard realizacji i najwyższa jakość zastosowanych materiałów to gwarancja bezpieczeństwa na lata.

JHM DEVELOPMENT realizuje Osiedle Twoja Dolina w dwóch etapach. W ramach inwestycji  powstanie łącznie ponad 300 mieszkań. Pierwszy etap budowy został już zakończony, a na Osiedlu pojawili się już pierwsi mieszkańcy.

Obecnie w ofercie posiadamy gotowe mieszkania zrealizowane w ramach I etapu, a jednocześnie przygotowujemy się do rozpoczęcia II etapu budowy. Oferta już wkrótce!  

Wymarzone miejsce dla Twojej rodziny

Projektując Osiedle Twoja Dolina zadbaliśmy o odpowiednią infrastrukturę tworząc unikatowe miejsce, w którym przebywanie  jest przyjemnością.

Budynki wyposażone są w cichobieżne windy, o wysokiej klasie energetycznej. Mieszkańcy mogą korzystać ze specjalnych pomieszczeń służących do bezpiecznego przechowywania sprzętu sportowo-rekreacyjnego oraz wózków dziecięcych. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej hali garażowej udało się ograniczyć ruch kołowy na terenie osiedla.

Na terenie Osiedla Twoja Dolina wydzielona została strefa rekreacyjna w postaci placu zabaw dla dzieci oraz alejek spacerowych z towarzyszącą zielenią. Po zakończeniu realizacji wszystkich etapów projektu mieszkańcy będą mogli przejść bezpośrednio z terenu osiedla na deptak biegnący wzdłuż zielonych stawów.

Zamieszkaj z widokiem na staw

W nowoczesnych budynkach znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach od 1 do 4 pokoi. Do każdego z nich przynależy balkon, taras lub ogródek. Optymalnie zaprojektowane rozkłady wnętrz umożliwią realizację indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców, a balkony i ogródki pozwolą na stworzenie dodatkowej strefy relaksu. Wybierz widok o jakim marzysz - na panoramę Katowic, zielone patio lub zieleń i wodę.

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy a nasz doradca skontaktuje się z Tobą

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane