Podsumowanie kwietnia w działalności JHM DEVELOPMENT S.A. - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Podsumowanie kwietnia w działalności JHM DEVELOPMENT S.A.

Zakończenie inwestycji w Brzezinach k/Łodzi, ostatnie prace w budynku nr 2 przy Okrzei w Żyrardowie oraz wysoki poziom sprzedaży etapu II inwestycji w Rumi, w Katowicach i Skierniewicach – tak w skrócie przebiegał kwiecień w działalności JHM DEVELOPMENT S.A.
 
W kwietniu br. JHM DEVELOPMENT S.A. uzyskała pozwolenie na użytkowanie dla budynku nr 4 przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2 w Brzezinach k/Łodzi, realizowanego w ramach II etapu budowy tej inwestycji. Na 56 mieszkań znajdujących się w tym budynku 34 pozostają w ofercie sprzedaży. Równocześnie trwa budowa budynków nr 5 i 6, które zostaną oddane do użytkowania jeszcze w bieżącym roku.
 
Dobiega końca budowa budynku nr 2 przy ulicy Okrzei w Żyrardowie. Aktualnie trwają prace związane z zagospodarowaniem terenów zielonych wokół budynku, w najbliższym czasie obiekt zostanie oddany do użytku. Równocześnie trwa budowa budynku nr 3, a jej zakończenie planuje się na przełom III i IV kwartału br. Spośród wszystkich lokali mieszkalnych w budynku nr 2 w ofercie sprzedaży pozostaje jeszcze 5 z nich. Dynamicznie rośnie też przedsprzedaż lokali mieszkalnych w budynku nr 3. Spośród dostępnych 70 lokali ogółem dla 21 z nich podpisano umowy przedwstępne. Zgodnie z informacjami, które spółka podawała w poprzednich komunikatach – pomimo trudności związanych z koniecznością przejęcia od Korporacji Budowlanej DOM funkcji generalnego wykonawcy przez JHM DEVELOPMENT S.A. nie zanotowano znaczących opóźnień w realizacji tej inwestycji.
 
W kwietniu podpisano również pierwsze umowy przedsprzedaży lokali mieszkalnych w budynkach nr 5 i 6 na Diamentowym Osiedlu w Koninie. Budowa tych budynków rozpoczęła się w marcu.
 
Aktualnie JHM DEVELOPMENT S.A. jest w trakcie realizacji inwestycji w Zakopanem, Koninie, Skierniewicach, Żyrardowie, Łowiczu oraz Brzezinach k/Łodzi. Stan zaawansowania budów w tych lokalizacjach obrazuje poniższy wykres. Na wykresie zestawiono przyrost wykonania prac w kwietniu br. ze stanem realizacji na koniec poprzedniego miesiąca dla zobrazowania postępu prac również w ujęciu miesięcznym.


Ogółem wyniki sprzedaży w kwietniu obrazuje poniższa tabela:

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb