Podsumowanie stycznia w działalności JHM DEVELOPMENT S.A. - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Podsumowanie stycznia w działalności JHM DEVELOPMENT S.A.

Początek bieżącego roku, podobnie jak rok 2017 był dla JHM DEVELOPMENT S.A. również bardzo dobry. Styczeń 2018 roku  Spółka zamknęła sprzedażą 34 mieszkań oraz przekazaniem 54 lokali mieszkalnych.

Podejmowane obecnie przez Zarząd działania mają na celu utrzymanie w bieżącym roku rekordowego ubiegłorocznego poziomu sprzedaży i jego systematycznego zwiększania w kolejnych latach.  Wyznaczony na ten rok cel sprzedaży ponad 300 mieszkań jest możliwy do zrealizowania z uwagi na rozpoczęte duże inwestycje, które cieszą się zainteresowaniem kupujących.


Do takich inwestycji należą apartamenty Reymonta w Skierniewicach. Budynek będzie liczył 212 lokali mieszkalnych i usługowych, a doskonała lokalizacja w samym centrum miasta i nowoczesna architektura sprawiają, że przedsprzedaż jest już na poziomie   blisko 30 %.  Spółka rozpocznie w bieżącym roku nowe inwestycje- II etap osiedla „Twoja Dolina" w Katowicach (117 mieszkań), III Etap „Osiedla Diamentowego" w Koninie (104 mieszkania), III etap „Osiedla Królewskiego" w Rumi (74 mieszkań i lokali usługowych) oraz inwestycji w Bydgoszczy (ponad 300 lokali), gdzie aktualnie trwa proces projektowania budynku.

Wszystkie budowy prowadzone są zgodnie z harmonogramem, a ich postęp przedstawia poniższy wykres.

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb