Wkrótce kolejne inwestycje JHM DEVELOPMENT w Koninie - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Wkrótce kolejne inwestycje JHM DEVELOPMENT w Koninie

Spółka JHM DEVELOPMENT S.A. podpisała umowę na realizację kolejnych etapów budowy Osiedla Diamentowego w Koninie. Generalnym wykonawcą inwestycji będzie MIRBUD S.A.

W ramach umowy o łącznej wartości ponad 46 mln zł netto powstanie 5 nowych budynków mieszkalnych „Osiedla Diamentowego" w Koninie. Budowa inwestycji została rozłożona na trzy etapy, a ich zakończenie planowane jest na wrzesień 2019r. oraz marzec i lipiec 2020 r.

- Na tym rynku jesteśmy obecni już od maja 2012 roku. Ogromne zainteresowanie oddawanymi przez nas mieszkaniami na tym osiedlu skłoniło nas do podjęcia decyzji o przyspieszeniu budowy dalszych etapów inwestycji - mówi Regina Biskupska, Prezes Zarządu JHM DEVELOPMENT S.A.

Spółka JHM DEVELOPMENT S.A. w ramach Osiedla Diamentowego w Koninie dotychczas oddała do użytkowania 4 budynki z 288 mieszkaniami. Docelowo osiedle będzie stanowiło kompleks dziewięciu budynków mieszkalnych o nowoczesnej architekturze. Osiedle obejmuje łącznie 587 mieszkań. Sprzedaż  122 mieszkań z III etapu  osiedla ruszy od marca br.

- Jestem przekonana, że mieszkania w kolejnych etapach będą cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem wśród kupujących. Wpływ na to ma zarówno nowoczesna forma brył budynków, ich funkcjonalność i układy mieszkań. Wysoki standard i jakość wykończenia w przystępnej cenie doceniane są przez naszych klientów - podkreśla Regina Biskupska, Prezes Zarządu JHM DEVELOPMENT S.A.

Dostępne na Osiedlu Diamentowym mieszkania posiadają zróżnicowane metraże: od 27 do 81 m2. Wszystkie cechuje funkcjonalny rozkład pokoi, a każde mieszkanie posiada balkon, loggię lub taras.  Budynki są wyposażone w cichobieżne windy,  na osiedlu zaprojektowano zielone patio, ścieżki spacerowe i plac zabaw dla dzieci.

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb