Spółka JHM DEVELOPMENT zamknęła rok 2017 rekordową sprzedażą mieszkań. - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Spółka JHM DEVELOPMENT zamknęła rok 2017 rekordową sprzedażą mieszkań.

Zakładana przez Zarząd JHM DEVELOPMENT S.A. sprzedaż 300 mieszkań została nie tylko osiągnięta, ale i znacznie przekroczona. Spółka w 2017 roku sprzedała 369 lokali mieszkalnych wobec 176 w analogicznym okresie ubiegłego roku.

369 sprzedanych mieszkań w ciągu jednego roku, to rekord w historii naszej Spółki.  Dużą rolę w uzyskaniu tak dobrego wyniku odegrały inwestycje zrealizowane w Katowicach- Osiedle Twoja Dolina (115 mieszkań) oraz w Rumi -Osiedle Królewskie (113 lokali mieszkalnych i usługowych).  Skuteczność i jakość działań zespołów z tych miast, a także zdobyte tam doświadczenie pozwala z dużym optymizmem planować wejście na rynki kolejnych aglomeracji miejskich. mówi Regina Biskupska, Prezes JHM DEVELOPMENT S.A.

Zarząd JHM DEVELOPMENT S.A. zapowiada, że prowadzone obecnie przez Spółkę projekty deweloperskie oraz planowane nowe inwestycje pozwolą w kolejnych latach utrzymać sprzedaż mieszkań na zbliżonym poziomie.

Obecnie JHM DEVELOPMENT S.A. realizuje w Skierniewicach duży projekt deweloperski na 212 lokali mieszkalnych i usługowych oraz 4 mniejsze projekty: w Skierniewicach, w Łowiczu, w Żyrardowie i w Brzezinach na łączną liczbę 155 lokali mieszkalnych.  Jednocześnie Spółka rozpoczęła pod koniec ubiegłego roku budowę apartamentów w Zakopanem (240 lokali), a także przygotowuje projekt dużego przedsięwzięcia deweloperskiego w Bydgoszczy (łącznie 303 lokale). Ponadto prowadzone są intensywne działania mające na celu pozyskanie nowych, atrakcyjnych lokalizacji dla inwestycji mieszkaniowych Spółki, które będą realizowane w kolejnych latach.

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb