JHM DEVELOPMENT S.A. rozpoczyna nowy projekt w Zakopanem - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

JHM DEVELOPMENT S.A. rozpoczyna nowy projekt w Zakopanem

JHM DEVELOPMENT S.A. rozpoczyna kolejną inwestycję deweloperską. 13 czerwca 2017 r. została podpisana umowa na kredytowanie nowej inwestycji w Zakopanem.

Na posiadanej przez Spółkę działce przy ul. Szymony w Zakopanem powstanie około 220 wykończonych „pod klucz" apartamentów. Deweloper przygotowuje inwestycje przede wszystkim jako obiekt turystyczny - w budynku znajdzie się m.in. część rekreacyjna, recepcja, oraz bawialnia dla dzieci. Przyszli nabywcy będą mogli przeznaczyć apartamenty na własny użytek lub oddać je pod wynajem. Pełną obsługę ruchu turystycznego zapewni sprawdzony tour operator. Projekt w Zakopanem jest kolejną tego typu inwestycją realizowaną przez Spółkę.

„Zdobyte przez nas doświadczenie w budowie i sprzedaży apartamentów wakacyjnych pozwoli nam jeszcze efektywniej zarządzać nową inwestycją w Zakopanem. Decyzja o rozpoczęciu tego projektu została podjęta w oparciu o rzetelną analizę rynku i rosnący popyt na apartamenty wakacyjne na terenie całej Polski. Jednocześnie Zakopane, jako  najpopularniejsza polska miejscowość turystyczna, jest najlepszym miejscem na takie właśnie inwestycje." podkreśla Regina Biskupska, prezes Zarządu JHM DEVELOPMENT S.A.

Budowa obiektu ruszy już na początku II półrocza 2017 r., a jej zakończenie zaplanowane jest na koniec 2019 r. Inwestor oczekuje, że wysoki popyt na powierzchnie mieszkaniową, zwłaszcza w obszarze zakupów inwestycyjnych, umożliwi osiągnięcie wysokiego poziomu przedsprzedaży jeszcze w tym roku. „Podejmowane przez nas działania, są tak przemyślane, aby jak najefektywniej rozplanować sprzedaż mieszkań i zapewnić Spółce stały, systematyczny rozwój i ciągłość dochodu w najbliższych latach. Jednocześnie bardzo dobra kondycja finansowa Spółki umożliwia nam realizację kolejnych dużych projektów deweloperskich, do jakich należy zaliczyć projekt w Zakopanem" - dodaje Regina Biskupska.

 

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb