Nowa inwestycja JHM DEVELOPMENT w Bydgoszczy - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Nowa inwestycja JHM DEVELOPMENT w Bydgoszczy

26 stycznia 2017 roku Spółka JHM DEVELOPMENT S.A. sfinalizowała zakup działki o łącznej powierzchni 0,7958 ha zlokalizowanej w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej  i Żabiej. Powstanie tam nowoczesny kompleks mieszkaniowy liczący ok. 300 mieszkań. W projekcie zaplanowano również miejsce na punkty usługowe. Wartość umowy wynosi 6.765.000 zł.

Lokalizację działki oceniamy jako bardzo atrakcyjną. Bliskość: szkół, uczelni wyższych, biurowców, punktów usługowych oraz sklepów to największe atuty tej inwestycji - mówi Prezes JHM DEVELOPMENT Regina Biskupska. Dodatkowo działka położona jest blisko głównych węzłów komunikacyjnych. Po dokładnej analizie bydgoskiego rynku nieruchomości jesteśmy przekonani, że będzie to jeden z naszych najlepszych projektów - kontynuuje. Oceniamy, że  aglomeracja bydgoska licząca ok. 600 tys. ludności, to ogromny potencjał. Tak szybko rozwijające się miasto potrzebuje nowoczesnych obiektów mieszkalnych - dodaje Regina Biskupska.

Planowana inwestycja będzie odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na nowe mieszkania w Bydgoszczy. Prace projektowe już trwają. Spółka szacuje, że budowa ruszy w przyszłym roku i potrwa nie dłużej niż dwa lata.

Inwestycja w Bydgoszczy będzie już kolejnym projektem w dużej aglomeracji miejskiej. Pierwszego tak dużego przedsięwzięcia Spółka podjęła się w Katowicach, gdzie obecnie finalizuje budowę osiedla Twoja Dolina mieszczącego się przy Dolinie Trzech Stawów.

Doświadczenie zdobyte na rynku katowickim z całą pewnością będzie pomocne w wejściu na rynek kolejnej dużej aglomeracji miejskiej - mówi pani Prezes.

Developer działa w województwach: łódzkim, mazowieckim, pomorskim, śląskim i wielkopolskim. Zgodnie z nowo przyjętą strategią Spółki, deweloper będzie rozszerzał swoją działalność o inwestycje w kolejnych większych miastach.  Obecnie poszukuje działek m. in. w Trójmieście i Warszawie.

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb