JHM DEVELOPMENT rozpocznie kolejną inwestycję w Skierniewicach - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

JHM DEVELOPMENT rozpocznie kolejną inwestycję w Skierniewicach

Działka, na której powstanie kolejna inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej części Skierniewic, niedaleko Zalewu Zadębie, a jednocześnie w centrum miasta. Powstanie tam wielorodzinny budynek mieszkalny, w którym zaprojektowano 35 mieszkań wraz z balkonami i ogródkami. Na terenie działki i w hali garażowej budynku przewidziano miejsca postojowe. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom zarówno wieloosobowej rodziny jak i singli. „Ta kameralna inwestycja jest idealnym uzupełnieniem oferowanych na terenie Skierniewic nieruchomości. Łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością i przytulną atmosferą. Jest najlepszym rozwiązaniem dla osób poszukujących mieszkania w dobrej lokalizacji przy jednoczesnym trzymaniu się z dala od gwaru centrum miasta”. – mówi pani Regina Biskupska, prezes Zarządu JHM DEVELOPMENT S.A.

Rozpoczęcie budowy nowego budynku mieszkalnego planowane jest jeszcze w tym roku. „W tym roku planujemy rozpoczęcie sprzedaży inwestycji przy ul. Kopernika. W ofercie będą przede wszystkim mieszkania dwu i trzy pokojowe, ale również i kawalerki – 29 m2 z możliwością wydzielania osobnego pokoju, jak i ponad 70 metrowe mieszkania 4 pokojowe.” – dodaje pani Kaja Mirgos, dyrektor ds. Sprzedaży JHM DEVELOPMENT S.A.

0
© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb