Nowe trendy w budownictwie dotarły do Skierniewic - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Nowe trendy w budownictwie dotarły do Skierniewic

Nowa inwestycja firmy JHM DEVELOPMENT S.A powstanie w Skierniewicach przy ul. Kopernika 15A. Będzie to pierwszy tak designerski budynek mieszkalny na terenie Skierniewic. Budowa ruszy już pod koniec roku, a oddanie do użytkowania zaplanowano na IV kwartał 2017r.
 
Działka, na której powstanie inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej części Skierniewic, niedaleko Zalewu Zadębie, a jednocześnie w centrum miasta. „Architektura budynku oparta jest na prostych formach, dzięki czemu udało się osiągnąć nowoczesny i atrakcyjny efekt. Niewątpliwym atutem są liczne przeszklenia i usytuowane na elewacjach wschodniej oraz zachodniej charakterystyczne balkony o rzucie ostrych wieloboków. Balkony zostały wyposażone w ciekawe, powtarzające ich formę balustrady.” – mówi pan Jan Dębowski, Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji w JHM DEVELOPMENT.
 
W budynku znajdzie się 35 mieszkań wraz z balkonami i ogródkami. W ofercie będą przede wszystkim mieszkania dwu i trzy pokojowe, ale również kawalerki o powierzchni 29 m2 z możliwością wydzielania osobnego pokoju, jak i ponad 70-cio metrowe mieszkania 4 pokojowe. Dla komfortu mieszkańców pod budynkiem znajdzie się garaż podziemny, a na terenie działki powstaną dodatkowe miejsca postojowe.  W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców teren wokół budynku zostanie ogrodzony.
 
Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom zarówno wieloosobowej rodziny jak i singli. Zastosowano w nich wiele innowacyjnych i praktycznych rozwiązań  m. in.:  logotermy - urządzenia, które zasilają w czynnik grzewczy grzejniki mieszkaniowe i równocześnie służą do przygotowania ciepłej wody dla danego lokalu. „Spodziewamy się, ze zastosowanie tych urządzeń w mieszkaniach zwiększy komfort użytkowania oraz przełoży się na wymierne oszczędności związane z opłatami za ciepłą wodę – mówi Dyrektor Dębowski. „Kolejnym atutem projektu jest zastosowana wentylacja grawitacyjna wspomagana mechanicznie, która zapewni o wiele lepszą wymianę powietrza niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań” kontynuuje Jan Dębowski.
 
„Ta kameralna inwestycja jest idealnym uzupełnieniem oferowanych na terenie Skierniewic nieruchomości. Łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością i przytulną atmosferą. Jest najlepszym rozwiązaniem dla osób poszukujących mieszkania w dobrej lokalizacji przy jednoczesnym trzymaniu się z dala od gwaru centrum miasta”. – mówi pani Regina Biskupska Prezes Zarządu JHM DEVELOPMENT S.A.
 
Jednocześnie w trakcie realizacji projektu Spółka dokona wszelkich starań, aby prace budowlane nie zakłóciły dotychczasowego funkcjonowania mieszkańców sąsiedniego budynku. Inwestor zadba o to, aby mieszkańcy nieruchomości położonej przy ul. Trzcińskiej 19, nadal mieli dostęp do drogi osiedlowej ul. Żeromskiego. Jest to szczególnie ważne dla mieszkańców sąsiednich nieruchomości.
„W trakcie realizacji naszych inwestycji przykładamy szczególną uwagę do otoczenia i dbamy o komfort okolicznych mieszkańców”- kontynuuje Prezes Biskupska.
 
Mieszkania dostępne są już w sprzedaży!

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb