JHM DEVELOPMENT S.A. rozpoczyna kolejne projekty mieszkaniowe. - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

JHM DEVELOPMENT S.A. rozpoczyna kolejne projekty mieszkaniowe.

Dn. 17.10.2016 r. JHM DEVELOPMENT – spółka developerska, podpisała umowę z Mirbud S.A. na wykonanie nowej inwestycji mieszkaniowej w Skierniewicach. Prace budowalne ruszą w pierwszym tygodniu listopada tego roku, a planowany termin oddania budynku to I Q 2018r.

Nowa inwestycja Spółki, realizowana pod nazwą KOPERNIKA 15A, powstanie w atrakcyjnej części Skierniewic w niedalekiej odległości od centrum miasta. Bliskość infrastruktury miejskiej, placówek edukacyjnych oraz doskonałe połączenie z aglomeracjami: łódzką i warszawską, to ogromne atuty projektu.

W Skierniewicach realizujemy inwestycje od początku naszej działalności, dobrze znamy ten rynek
i wiemy na jakie mieszkania jest obecnie zapotrzebowanie. Szacujemy, że do końca trwania budowy wszystkie lokale zostaną sprzedane – mówi Regina Biskupska Prezes JHM Development.

KOPERNIKA 15A, to oryginalny architektonicznie ,pięciokondygnacyjny apartamentowiec z parkingiem podziemnym, cichobieżną windą i szeregiem  nowoczesnych rozwiązań mających na celu podniesienie komfortu życia przyszłych mieszkańców.

Budynek o powierzchni użytkowej mieszkaniowej 1814,15 m2 składać się będzie z pięciu kondygnacji naziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej - hali garażowej. W budynku znajdzie się 35 mieszkań wraz z balkonami i ogródkami. W ofercie będą przede wszystkim mieszkania dwu i trzy pokojowe, ale również kawalerki o powierzchni 29 m2 z możliwością wydzielania osobnego pokoju, jak i ponad 70-cio metrowe mieszkania 4 pokojowe.

Projekt oparty jest na prostych formach z elementami asymetrii, dzięki czemu udało się osiągnąć nowoczesny i atrakcyjny efekt. Niewątpliwym atutem są liczne przeszklenia i usytuowane
na elewacjach wschodniej oraz zachodniej charakterystyczne balkony o rzucie ostrych wieloboków. Balkony zostały wyposażone w ciekawe, powtarzające formę ich rzutu balustrady, a elewacja
w kontrastujących kolorach bieli-czerni oraz grafitu będzie podkreślać nowoczesną formę budynku.
 
KOPERNIKA 15A, jest kolejną inwestycją, która z sukcesem zostanie uruchomiona jeszcze w tym roku. W bieżącym miesiącu rozpoczęły się prace przy budowie II etapu Os. Na Wzgórzu w Brzezinach koło Łodzi.
 
W Brzezinach realizujemy wielorodzinny projekt mieszkaniowy. Obecnie sprzedajemy ostatnie mieszkania z wcześniejszych etapów i obserwujemy rosnącą liczbę zapytań o następne– mówi Prezes Biskupska. Dodatkowo prowadzimy negocjacje w zakresie wyłonienia wykonawcy kolejnego etapu inwestycji w Żyrardowie. Prace przy budowie powinny rozpocząć się jeszcze w tym roku – dodaje Prezes Biskupska.
 
 
0
© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb