Kolejne DNI OTWARTE inwestycji JHM DEVELOPMENT S.A.! - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Kolejne DNI OTWARTE inwestycji JHM DEVELOPMENT S.A.!

W najbliższą sobotę, 14 maja, w godz. 1000 – 1700, zapraszamy na DNI OTWARTE osiedla domów jednorodzinnych „Nad Zalewem w Rawie Mazowieckiej oraz Osiedla „Na Wzgórzu” w miejscowości Brzeziny.

Dni Otwarte są znakomitą okazją do wizyty na naszych inwestycjach – będziecie mieli Państwo nie tylko możliwość poznania naszych projektów, ale również czekać będą na Państwa doradcy, którzy udzielą wskazówek w doborze idealnego lokum oraz procedur związanych z finansowaniem zakupu własnego, wymarzonego domu.
Dla odwiedzających nas w tym dniu przygotowaliśmy specjalne promocje – nie zmarnuj tej szansy!

„Osiedle nad Zalewem” w Rawie Mazowieckiej to projekt przeznaczony dla wymagających klientów, którzy cenią komfort i wygodę.
Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej części Rawy Mazowieckiej, nad Zalewem Tatar. Lokalizacja Osiedla zapewnia łatwy i szybki dojazd do centrum miasta, ale także Łodzi czy Warszawy.
Nowe, eleganckie domy jednorodzinne wyróżniają się standardem wykończenia oraz dbałością o detale. Nowoczesna forma architektoniczna, praktyczne rozwiązania, ergonomia i funkcjonalność decydują o tym, że domy w ramach Osiedla Nad Zalewem są marzeniem każdego. Ty również możesz tu zamieszkać. Raty już od 1.500zł miesięcznie!
Biuro Sprzedaży – Rawa Mazowiecka, ul. Jana Brzechwy 3, tel. 603-755-068

„Osiedle na Wzgórzu” w Brzezinach zlokalizowane jest w spokojnej, zielonej i bezpiecznej okolicy a jednocześnie w pobliżu dużej aglomeracji miejskiej – Łodzi.
Osiedle docelowo składać się będzie z sześciu trzypiętrowych budynków, wyróżniających się prostą, harmonijną architekturą. Wszystkie budynki zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać walory naturalnego światła - dzięki temu mieszkania są jasne oraz słoneczne. Położenie w pobliżu rozległych terenów zielonych pozwala mieszkańcom cieszyć się naturą i spokojem na co dzień.
W ramach dni otwartych Osiedla odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą mieszkań powstających w ramach II etapu budowy. Rozpoczęcie realizacji przedsięwzięcia przewidziano na  II połowę 2016 roku. Różnorodne rozkłady, przestronne wnętrza oraz szeroki wybór dostępnych powierzchni pozwolą wybrać lokal odpowiadający każdym potrzebom.
Biuro Sprzedaży – Brzeziny, ul. Głowackiego 49/31, tel. 603-755-039
© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb