Przestronne mieszkania w dobrej cenie i wata cukrowa hitem dnia otwartego w Koninie - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Przestronne mieszkania w dobrej cenie i wata cukrowa hitem dnia otwartego w Koninie

Podczas Dnia Otwartego organizowanego przez JHM Development, 11 czerwca na Osiedlu Diamentowym w Koninie, zarówno dorośli jak i dzieci znaleźli coś dla siebie.

Nie tylko atrakcje dla dzieci, ale również możliwość obejrzenia dostępnych lokali przyciągnęła licznie dorosłych mieszkańców Konina, którzy rozglądają się za nowym mieszkaniem w atrakcyjnej lokalizacji i przystępnego cenowo. „Odwiedzający podziwiali architekturę budynku, która łączy nowoczesny i modny design z atmosferą przytulnego rodzinnego osiedla.. Zwracali również uwagę na duże przestrzenie okienne, dzięki którym mieszkania, nawet te najmniejsze stają się naprawdę przestronne. Ale oczywiście najważniejsza jest cena, a ta również miło zaskakiwała naszych gości, zwłaszcza że jeszcze kilka mieszkań jest dostępnych w programie Mieszkanie dla Młodych” – mówi Kaja Mirgos dyrektor sprzedaży JHM DEVELOPMENT.

Podczas gdy rodzice rozmawiali z przedstawicielami dewelopera oraz z mieszkańcami Osiedla Diamentowego ich pociechy korzystały z licznych atrakcji. Na osiedlowym placu zabaw, odbywały się pokazy mega baniek, malowanie buziek a z balonów wyczarowywane były zwierzątka. Jednak bezkonkurencyjna, zarówno wśród dzieci jak i dorosłych pozostawała wata cukrowa. „Ostatni raz jadłem ją 20 lat temu, przywróciliście mi wspomnienie dzieciństwa. Bardzo mi się tu podoba” – podsumował pan Jacek, który przyszedł kupić mieszkanie na Osiedlu Diamentowym dla swoich dorosłych już dzieci.

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb