Hel, Bełchatów, Skierniewice – oddanie już w tym roku - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Hel, Bełchatów, Skierniewice – oddanie już w tym roku

Do 5 procent zniżki mogą zyskać klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania do końca lutego br. Dział sprzedaży JHM DEVELOPMENT zapowiada interesujące promocje, które obejmą całą ofertę spółki od mieszkań począwszy, przez domy jednorodzinne na ekskluzywnych apartamentach kończąc.

Obecna oferta sprzedaży obejmuje sześć już zakończonych inwestycji oraz te, których oddanie zaplanowane jest na ten rok. W drugim i trzecim kwartale 2012r. zakończą się budowy Apartamentowca FOKA na Helu, bloku mieszkalnego Hubalczyk w Bełchatowie oraz ostatnich dwóch budynków Osiedla Słonecznego w Skierniewicach.

W tym roku rozpoczną się także budowy „Osiedla Diamentowego” w Koninie, trzech sześciokondygnacyjnych budynków w Żyrardowie, nowoczesnego osiedla mieszkaniowego w Katowicach położonego w Dolinie Trzech Stawów, a także kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Łodzi  i zespołu domków w Rumi.

„Dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się na kupno mieszkania do końca lutego przewidzieliśmy rabaty sięgające do 5% ceny wyjściowej. Warto także skorzystać z oferty na zakup garaży i miejsc postojowych w systemie ratalnym. Nasi pracownicy przygotują dla każdego klienta indywidualną ofertę, dostosowaną do jego potrzeb” – informuje Marek Gola, dyrektor działu sprzedaży JHM DEVELOPMENT.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi działami sprzedaży.

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb