Podaruj najbliższej osobie szczęśliwą szesnastkę - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Podaruj najbliższej osobie szczęśliwą szesnastkę

Święta za pasem, Mikołaje już wspinają się na dachy domów, aby jak co roku dostarczyć przez komin wymarzone podarunki, tymczasem najwspanialszym prezentem na te Święta mogą być  mieszkania  w pięknie położonym  APRTAMENTOWCU FOKA   nad polskim Bałtykiem.

Dobiegają końca prace wykończeniowe w naszej najbardziej prestiżowej inwestycji realizowanej na Helu.  Budynki otrzymały od burmistrza Helu numery porządkowe. I tak wybudowane przez spółkę JHM DEVELOPMENT S.A.  dwa apartamentowce będą nosić kolejno numery 16 A i 16 B.  Wszystko wskazuje na to, że  już na przełomie I i II kwartału 2012 roku będzie można odbierać klucze od mieszkań. Inwestycja przebiega wzorcowo, termin oddania w żaden sposób nie jest zagrożony.

Słoneczne, niezapomniane wakacje i lokata kapitału w prezencie, a przyszłoroczne Święta można już będzie spędzać w jednym z najpiękniejszych kurortów nad polskim morzem.

Szczegóły oferty znajdziecie Państwo w zakładce:  Inwestycje w Sprzedaży – Hel. Do Państwa dyspozycji są również nasi pracownicy w Biurach Sprzedaży.

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb