JHM DEVELOPMENT S.A. zwiększa ofertę dla swoich klientów i planuje wzrost sprzedaży - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

JHM DEVELOPMENT S.A. zwiększa ofertę dla swoich klientów i planuje wzrost sprzedaży

JHM DEVELOPMENT S.A. zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami,  w 2012 roku zamierza prowadzić dalszą dywersyfikację geograficzną i finansową swojej działalności.

Tegoroczne przedsięwzięcia to m.in. rozpoczęcie  pięciu nowych projektów mieszkaniowych.  Pierwszy, którego rozpoczęcie zaplanowane jest na II kwartał br. to budowa „Osiedla Diamentowego” w Koninie.  W ramach tej inwestycji  powstanie  9 budynków a w nich 551 mieszkań i 147 garaży. Kolejny projekt to budowa  trzech sześciokondygnacyjnych budynków w Żyrardowie, w których  zaproponujemy naszym Klientom  205 mieszkań o popularnych metrażach, oddamy także 43 garaże. Trwają również intensywne prace przygotowawcze do rozpoczęcia budowy nowoczesnego osiedla mieszkaniowego w Katowicach położonego w Dolinie Trzech Stawów, a także kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Łodzi  i zespołu domków w Rumi.

Poszerzymy również nasze portfolio o kolejne inwestycje komercyjne.

Tegorocznym celem Grupy JHM DEVELOPMENT jest utrzymanie dobrego poziomu sprzedaży – mówi Halina Mirgos Prezes Zarządu. Biorąc pod uwagę obecną sytuację gospodarczą, każda nasza decyzja inwestycyjna jest przemyślana i dobrze skalkulowana – zapewnia prezes Zarządu – dlatego JHM DEVELOPMENT S.A. nie boi się kryzysu na rynku nieruchomości. Dotychczasowy poziom sprzedaży pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Oferta JHM DEVELOPMENT S.A. jest bardzo konkurencyjna i cały czas poszukiwana przez Klientów.

JHM DEVELOPMENT S.A. działa na rynku deweloperskim od 2008 roku, przez ten czas spółka zdobyła szacunek i markę, a to zobowiązuje do jeszcze większej dbałości o potrzeby Klienta i  jakość oferty.
© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb