Dzień otwarty osiedla Nad Zalewem w Rawie Mazowieckiej - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Dzień otwarty osiedla Nad Zalewem w Rawie Mazowieckiej

20 sierpnia 2011r. JHM DEVELOPMENT zaprasza na dzień otwarty osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej   Nad Zalewem w Rawie Mazowieckiej. Tylko tego dnia będzie można kupić atrakcyjne mieszkanie w super promocyjnej cenie, jak również bliżej poznać osiedle i poczuć jego atmosferę.

Jak informuje Dział Sprzedaży,  podczas dnia otwartego na zainteresowanych zakupem własnego „M” na osiedlu „Nad Zalewem” w Rawie Mazowieckiej  będą czekały mieszkania w specjalnych, obniżonych cenach. Specjalne promocyjne ceny będą obowiązywały tylko w sobotę. Aby jednak decyzja nie była podjęta pod wpływem chwili, a dokładnie przemyślana, ofertę otrzymaną podczas dni otwartych będzie można spokojnie rozważyć w domu. Aby skorzystać z oferowanych rabatów, wystarczy w ciągu kilku następnych dni podpisać umowę przedwstępną.

Na odwiedzających czekać będą doradcy, którzy opowiedzą o szczegółach dotyczących zarówno samej inwestycji, jak i konkretnych mieszkań, cen oraz rabatów.
Deweloper zaprasza w godzinach 10 – 17 do biura sprzedaży przy ul.Katowickiej.
Dla wszystkich gości upominki.

Więcej informacji:
Robert Latasiewicz Tel. 603 755 090;  email:latasiewicz@jhmdevelopment.pl

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb