JHM DEVELOPMENT dopina emisję i systematycznie zwiększa swój bank ziemi - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

JHM DEVELOPMENT dopina emisję i systematycznie zwiększa swój bank ziemi

Sukces realizacji i sprzedaży mieszkań zaowocował zakupem przez JHM DEVELOPMENT S.A. - (podmiot należący do Grupy Kapitałowej MIRBUD S.A. który zamierza w połowie roku samodzielnie zadebiutować na parkiecie GPW) - kolejnej działki i rozpoczęciem następnej inwestycji mieszkaniowej w Żyrardowie. Działka położona jest przy ulicy Okrzei. Jej powierzchnia to 1.0678ha. Powstaną tam budynki wielorodzinne, w których planuje się ponad 200 mieszkań . Przewidywana całkowita PUM inwestycji to ok. 10.000 m. kw. Projekt znajduje się w tej chwili na etapie opracowania koncepcji. Planowany termin rozpoczęcia budowy to wiosna 2012roku. Szacuje się, ze inwestycja ma przynieść około 50 mln przychodu.

 

Na tym jednak nie koniec tegorocznych zakupów. Rozmawiamy o zakupie kolejnych działek na południu Polski - mówi Jerzy Mirgos Dyrektor Generalny - m.in. w Katowicach..

W chwili obecnej Spółka posiada zapas gruntów na co najmniej cztery najbliższe lata intensywnej działalności. Szuka jednak kolejnych działek, ze szczególnym uwzględnieniem działek w średnich i dużych aglomeracjach.

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb