Nowa inwestycja w nowym miejscu - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Nowa inwestycja w nowym miejscu

JHM DEVELOPMENT S.A.  rozpoczyna projektem HUBALCZYK  działalność na rynku w Bełchatowie.  W powstającym pięciokondygnacyjnym budynku oddamy do dyspozycji naszych klientów 125 lokali mieszkalnych.  Będą to lokale o powierzchni od 35,90 m2 do 84,70 m2. Wszystkie będą dostępne w programie Rodzina na swoim.

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Norwida i Hubala. Jest to miejsce w niedalekiej odległości do centrum miasta oraz zapewniające łatwy dostęp do obiektów sprzedażowo-usługowych, galerii handlowych, przedszkoli, szkół. „HUBALCZYK” – to propozycja mieszkaniowa dla ludzi chcących zamieszkać w nowoczesnym budownictwie z przyjazną atmosferą.

Nowy projekt w Bełchatowie  wpisuje się w strategię JHM DEVELOPMENT S.A., przewidującej uruchamianie przygotowanych wcześniej inwestycji wraz z narastającym popytem. Jest też dowodem na rozszerzanie ekspansji terytorialnej Spółki, działającej dotychczas przede wszystkim w Skierniewicach, Żyrardowie, Rawie Mazowieckiej, Brzezinach oraz w Trójmieście.
© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb