JHM DEVELOPMENT rekomenduje program „RODZINA NA SWOIM” - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

JHM DEVELOPMENT rekomenduje program „RODZINA NA SWOIM”

Dzięki Funduszowi Dopłat Skarbu Państwa kupujący swoje pierwsze mieszkanie mają prawo do 50% dopłat do odsetek od kredytu mieszkaniowego w ramach rządowego programu „Rodzina na swoim".

 

Dla kogo dopłata?

Rodziny lub osoby samotnie wychowujące dzieci, które kupią mieszkanie mogą liczyć na zwrot z budżetu Państwa znacznej części odsetek kredytowych w pierwszych 8 latach spłaty długu. Z programu nie mogą skorzystać osoby, które już posiadają mieszkanie lub sa jego współwłaścicielami. Mieszkanie nie może być większe niż 75 m.kw., a sama dopłata jest ograniczona do wartości kredytu przypadającego na 50 m kwadratowych. Aby skorzystać z dopłaty cena m2 kupowanego mieszkania musi być niższa niż limit dla danego powiatu ogłaszany przez wojewodę. Jest to średnia z dwóch ostatnio ogłoszonych tzw. wskaźników kosztu odtworzenia m.kw. powierzchni mieszkaniowej powiększona o 30%. Na przykład w województwie pomorskim ustawowy limit to w chwili obecnej kwota 4.721,50 złotych za 1m2. 

 

Gdzie po dopłaty?

Kredyt z dopłatami można uzyskać w dowolnym banku, który podpisze umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Obecnie są to: W tej chwili są to: PKO BP, Pekao SA, Bank Pocztowy, banki spółdzielcze i Kasa Krajowa SKOK. Oprocentowanie kredytów z dopłatą w poszczególnych bankach różni się od siebie. Klient powinien zatem wybrać ten, który oferuje najniższe odsetki. Jednak sama kwota dopłaty jest taka sama we wszystkich bankach, ponieważ nie zależy ona od faktycznego oprocentowania kredytu, tylko od stawki referencyjnej.

 

Nasza oferta

W chwili obecnej z naszej oferty mieszkaniowej rekomendujemy Państwu zakup mieszkania z dopłatą do odsetek na Osiedlu „Królewskim" w Rumi. Ze szczegółami oferty mogą się Państwo zapoznać w naszych Biurach Sprzedaży.
© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb