„Królewskie" mieszkania w Rumi... - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

„Królewskie" mieszkania w Rumi...

Z przyjemnością informujemy, że już rozpoczeliśmy sprzedaż atrakcyjnych apartamentów i mieszkań w Rumi, miejscowości położonej przy zachodnich gęsto zalesionych stokach Pradoliny Kaszubskiej nad rzeką o wdzięcznej nazwie Zagórska Struga.  Korzystna lokalizacja Rumi na ważnej trasie turystycznej wiodącej z głębi kraju na Hel, w połączeniu z dobrą komunikacją regionalną (sieć drogowa, komunikacja zbiorowa) sprawiają, iż Rumia stanowi idealną bazę wypadową w rejon Kaszub Północnych oraz do Trójmiasta.

Powyższe fakty świadczą o tym, że miejsce naszej inwestycji jest wyjątkowe, z kolei stworzona przez nas architektura umożliwi naszym Klientom wykorzystanie tych nieocenionych walorów otoczenia.  To właśnie tutaj zaoferujemy Państwu 540 luksusowych mieszkań o niebanalnej architekturze. Elewacje, będą tworzyć ciekawą kompozycję w ciepłej kolorystyce. Całość uzupełnią przestronne balkony i tarasy, z których roztaczać się będzie widok na otaczającą zieleń. Inwestycja będzie realizowana etapowo, począwszy od III kw.2008 roku do  I kw.2011.     

Serdecznie zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży.

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb