Kontynuacja inwestycji „Osiedle Okrzejówka” w Żyrardowie - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Kontynuacja inwestycji „Osiedle Okrzejówka” w Żyrardowie

JHM DEVELOPMENT S.A. rozpoczyna przedsprzedaż nowych mieszkań w ramach kontynuacji inwestycji „Osiedle Okrzejówka" w Żyrardowie.

Nowy blok mieszkalny powstanie w ramach drugiego etapu budowy nowoczesnego „Osiedla Okrzejówka" usytuowanego w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dogodnych lokalizacji Żyrardowa - w ścisłym centrum miasta, niedaleko dworca PKP, z dostępem do bardzo dobrej infrastruktury. „Osiedle Okrzejówka" docelowo będzie składało się z trzech sześciokondygnacyjnych budynków z cichobieżnymi windami i wbudowanymi garażami oraz infrastruktury towarzyszącej w postaci miejsc parkingowych, placu zabaw i terenu zielonego.

Blok mieszkalny oraz infrastruktura towarzysząca, które zostały zrealizowane w ramach pierwszego etapu budowy „Osiedla Okrzejówka" w Żyrardowie wyróżniają się walorami estetycznymi, nowoczesną, efektowną architekturą, wysokim standardem wykonania, jak również funkcjonalnością, co odzwierciedla charakter całej inwestycji. W ramach pierwszego etapu powstało 88 mieszkań obejmujących lokale dwu- i trzypokojowe, jak również chętnie wybierane przez naszych Klientów mieszkania czteropokojowe.

 

Przedsprzedaż mieszkań w nowym bloku, który powstanie w ramach drugiego etapu budowy „Osiedla Okrzejówka" w Żyrardowie, obejmuje 34 komfortowe lokale mieszkalne o funkcjonalnym, ergonomicznym rozkładzie, z możliwością indywidualnej aranżacji na etapie realizacji inwestycji. Mieszkania oferowane w ramach przedsprzedaży obejmują lokale dwupokojowe o pow. od 44,4 m2, jak również przestronne lokale czteropokojowe o pow. do 83,9 m2. Układ mieszkań został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze doświetlenie pomieszczeń. W części podziemnej budynku zaprojektowano 8 garaży oraz komórki lokatorskie.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy atrakcyjne warunki zakupu mieszkań oraz promocje. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty zapraszamy Państwa do kontaktu z biurem sprzedaży.

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb