KATOWICE – ZAPRASZAMY NA TARGI! - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

KATOWICE – ZAPRASZAMY NA TARGI!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Górnośląskich Targów Nieruchomości, które odbędą się w dniach 16-17 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przy Al. Korfantego 35 w Katowicach.
Stoisko JHM DEVELOPMENT oznaczone jest numerem D3a.  Będziemy do Państwa dyspozycji w sobotę i w niedzielę, w godzinach od 10:00 do 16:00, Nasi doradcy chętnie udzielą Państwu szczegółowych informacji na temat wszystkich inwestycji firmy, wśród których znajdują się m.in.:


Osiedle Twoja Dolina, Katowice – nowoczesna inwestycja o niepowtarzalnej linii architektonicznej zlokalizowana w najpiękniejszej części Katowic – Dolinie Trzech Stawów. Usytuowanie na skraju kompleksu parkowo-leśnego, w niewielkiej odległości od centrum miasta to jeden z największych atutów projektu. W ramach pierwszego etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest na marzec 2017 r., powstanie 196 mieszkań o pow. od 19,8 m2 do 78,6 m2. Wysoka jakość wykończenia i nowoczesny design stworzą unikalny projekt, odpowiedni dla najbardziej wymagającego klienta. Duże balkony, nowoczesne loggie, cichobieżne windy, podziemny parking, strefa wypoczynkowa z zaprojektowaną zielenią i przestrzenią rekreacyjną dla dzieci – tym wszystkim będą mogli cieszyć się mieszkańcy naszego Osiedla. Osiedle Twoja Dolina to spełnienie marzeń o wygodnym i bezpiecznym życiu oraz prestiż i satysfakcja z posiadania własnego M.


Apartamenty FOKA, Hel - luksusowy kompleks apartamentów położony zaledwie 200 metrów od helskiej plaży. Obiekt powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach i jest jedyną tego typu inwestycją w całym Helu. Budynki zaprojektowane zostały w stylu art’deco, elementy kompozycyjne i wykonanie elewacji nawiązują do architektury okrętowej. Recepcje, korytarze oraz klatki schodowe stanowią luksusowe, wytworne wnętrza. Apartamenty FOKA to ponadczasowa elegancja, symetria, harmonia, niebywała dbałość o detale oraz znakomita funkcjonalność. Naszą ofertę kierujemy do również do wszystkich tych, którzy są zainteresowani zakupem nieruchomości w celach inwestycyjnych. Dzięki współpracy ze sprawdzonym operatorem nasi klienci będą mogli zarówno cieszyć się czasem spędzonym we własnym nadmorskim apartamencie, jak i zarabiać poprzez jego wynajem. Zobacz koniecznie!

Na odwiedzających nasze stoisko czekać będą atrakcyjne promocje targowe. Serdecznie zapraszamy!
© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb