Przyjdź na Dzień Otwarty „Osiedla Słonecznego”! - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Przyjdź na Dzień Otwarty „Osiedla Słonecznego”!

„Osiedle Słoneczne” w Skierniewicach to miejsce wyjątkowe. Położone w spokojnej części miasta, a zarazem w niewielkiej odległości od żłobka, przedszkoli, szkół, sklepów i punktów usługowych. Wyróżnia się wysokim standardem realizacji oraz nowoczesną architekturą. Nasi projektanci zadbali, aby każdy kto kupi mieszkanie na „Osiedlu Słonecznym” mógł cieszyć się dużą ilością dziennego światła oraz optymalną aranżacją przestrzeni. Jest to możliwe dzięki bardzo funkcjonalnym układom pomieszczeń rozlokowanych na odpowiednich metrażach. Osiedle Słoneczne to inwestycją, którą pod uwagę powinien wziąć każdy, kto zastanawia się nad zakupem własnego „M”.

W sobotę, 9 kwietnia, odbędzie się Dzień Otwarty. Zapraszamy wszystkich, którzy zastanawiają się nad zakupem własnego mieszkania w Skierniewicach.

Podczas Dni Otwartych zaprezentujemy Państwu ofertę mieszkań w budynkach przy ul. Trzcińskiej i ul. Rawskiej. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.
Czekamy na Państwa bezpośrednio w Biurze Sprzedaży Inwestycji przy ulicy Trzcińskiej 22 lok. 37. od godziny 10 do 17.
Będzie to świetna okazja, aby wybrać się wraz z rodziną i wspólnie podjąć jedną z najważniejszych decyzji w życiu, jaką jest zakup mieszkania. To wybór na długie lata, dlatego warto dowiedzieć się więcej. Dzień Otwarty organizowany jest dla wszystkich, którzy stawiają na jakość, dobrą lokalizację, profesjonalizm i bezpieczeństwo.

Przyjdź, zobacz i zdecyduj! Znajdź swoje wymarzone mieszkanie…

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb