Osiedle TWOJA DOLINA – dynamiczne tempo prac budowalnych - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Osiedle TWOJA DOLINA – dynamiczne tempo prac budowalnych

Trwają intensywne prace przy realizacji inwestycji przy ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego w Katowicach.
Sukcesywnie wykonywane jest zbrojenie i betonowanie płyty fundamentowej oraz słupów i ścian kondygnacji podziemnej. Rozpoczęto również pierwsze szalowania stropu nad tą kondygnacją.

I etap Osiedla TWOJA DOLINA to 196 mieszkań, które zostaną oddane mieszkańcom w standardzie deweloperskim. W projekcie przewidziano zastosowanie tradycyjnych materiałów i technologii, przyjaznych dla środowiska. Budynki będą wyposażone w cichobieżne windy, a wszystkie mieszkania o pow. od 19,82m2 do 78,58m2 posiadać będą balkony lub tarasy.
Dla potrzeb mieszkańców Osiedla Twoja Dolina wybudowana zostanie podziemna hala garażowa, posiadająca 243 miejsc postojowych.

Dla klientów, którzy zdecydują się na zakup mieszkania do końca września 2015r., JHM DEVELOPMENT oferuje wysokie rabaty.
Oszczędź już teraz! Skontaktuj się z nami w sprawie zakupu mieszkania jak najszybciej i uzyskaj rabat. Promocja obowiązuje tylko do 30 września.

Zapraszamy do śledzenia postępów budowy w galerii zdjęć, a także do kontaktu z Biurem Sprzedaży!


© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb