Drzwi Otwarte mieszkań i domów! - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Drzwi Otwarte mieszkań i domów!

JHM DEVELOPMENT S.A. serdecznie zaprasza w sobotę 3 października na Drzwi Otwarte „Osiedla Słonecznego” w Skierniewicach oraz „Osiedla nad Zalewem” w Rawie Mazowieckiej.
 
Zarówno „Osiedle Słoneczne” jak i „Osiedle nad Zalewem” to bogata oferta dla osób ceniących kompleksowe i nowoczesne rozwiązania, dobrą lokalizację oraz bogatą infrastrukturę. W trakcie Drzwi Otwartych goście będą mieli możliwość zapoznać się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi poszczególnych inwestycji i dokonać subiektywnej oceny zastosowanych rozwiązań architektonicznych i urbanistycznych. Drzwi Otwarte będą doskonałą okazją do odwiedzenia i poznania naszych mieszkań i domów oraz do zapoznania się z najbliższą okolicą inwestycji. Pozostaje liczyć, że tego dnia dopisze pogoda, ponieważ tereny wokół osiedli idealnie nadają się na sobotni spacer z rodziną.

Gotowe mieszkania na „Osiedlu Słonecznym” i domy na „Osiedlu nad Zalewem” zainspirują i pokażą możliwości aranżacji wnętrz, podziałają na wyobraźnię i pozwolą "przymierzyć się" do proponowanych powierzchni i ich funkcjonalności. Zaprezentujemy Państwu mieszkania i domy w stanie deweloperskim. Będzie można również zasięgnąć informacji na temat sfinansowania zakupu lokalu.
Każdy uczestnik Drzwi Otwartych będzie miał szansę nie tylko zapoznać się z inwestycjami, ale także skorzystać ze specjalnie przygotowanych na ten dzień promocji.

Serdecznie zapraszamy!
© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb