JHM DEVELOPMENT rozpoczyna przedsprzedaż dwóch nowych projektów - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

JHM DEVELOPMENT rozpoczyna przedsprzedaż dwóch nowych projektów

JHM DEVELOPMENT rozpoczyna przedsprzedaż nowych mieszkań i domów jednorodzinnych w ramach kontynuacji inwestycji „Osiedle na Wzgórzu” w Brzezinach oraz „Osiedle nad Zalewem” w Rawie Mazowieckiej.
Nowy blok mieszkalny w Brzezinach powstanie w ramach kontynuacji budowy nowoczesnego „Osiedla na Wzgórzu”, które docelowo będzie się składało z 6 czterokondygnacyjnych bloków mieszkalnych, a także infrastruktury towarzyszącej w postaci terenów zielonych, placów zabaw oraz ciągów pieszych i samochodowych. Funkcjonalność, efektowna architektura oraz nowatorskie rozwiązania sprawiają, że „Osiedle na Wzgórzu” stanowi jeden z najbardziej atrakcyjnych projektów deweloperskich w naszym rejonie.
Przedsprzedaż mieszkań w nowym bloku obejmuje 56 lokali o powierzchniach od 38 m2 do 66,6 m2 wraz z przynależnymi komórkami lokatorskimi. Zróżnicowane metraże mieszkań oraz atrakcyjne a jednocześnie funkcjonalne rozkłady pomieszczeń sprawiają, że każdy z naszych Klientów będzie miał możliwość, aby wybrać dla siebie idealne lokum dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.
Zakończenie budowy nowego bloku mieszkalnego na „Osiedlu na Wzgórzu” w Brzezinach jest planowane na IV kwartał 2017 roku.

JHM DEVELOPMENT rozpoczyna również przedsprzedaż 9 nowych domów jednorodzinnych wolnostojących w ramach ostatniego etapu budowy „Osiedla nad Zalewem” w Rawie Mazowieckiej usytuowanego w przepięknej zielonej okolicy w sąsiedztwie Zalewu Tatar. „Osiedle nad Zalewem” będzie obejmowało łącznie 82 domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej.
Każdy z nowych domów o powierzchni 192,50 m2 będzie się składał z następujących pomieszczeń: jasnego, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek oraz garderoby, spiżarni i kotłowni. Przy każdym z domów przewidziany jest dwustanowiskowy garaż z bezpośrednim przejściem do części mieszkalnej.
Dom na „Osiedlu nad Zalewem” to spełnienie marzenia o własnym pięknym domu w wyjątkowym miejscu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do biur sprzedaży, w których doradcy udzielą Państwu szczegółowych informacji.
© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb