Do końca czerwca sprzedaż mieszkań osiągnie poziom całego ubiegłego roku - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Do końca czerwca sprzedaż mieszkań osiągnie poziom całego ubiegłego roku

JHM Development pod koniec maja oddał do użytkowania nową inwestycję w Żyrardowie. W najbliższym czasie pozwolenie na użytkowanie wydane zostanie dla „Osiedla  Diamentowego” w Koninie. Tym samym oferta spółki wzbogaciła się o 232 nowe lokale z czego 66 już znalazło nabywców. W pozostałych inwestycjach spółka sprzedała 54 mieszkania. To daje sprzedaż za pierwsze półrocze na poziomie całego minionego roku.

JHM Development  w minionym roku sprzedał 114 mieszkań. Już teraz spółka podpisała 66 umów developerskich w oddawanych właśnie do użytku lokalizacjach, które w drugim i trzecim kwartale zamienione zostaną na umowy notarialne. Prócz tego JHM sprzedał już 54 mieszkania w pozostałych oferowanych lokalizacjach. Taki wynik to bardzo dobry  prognostyk dla spółki.

Do końca roku developer chce sprzedać ponad 200 mieszkań. Taki wzrost jest możliwy między innymi dzięki oddaniu inwestycji w Żyrardowie i Koninie. Korzystnie na rynek wpływa również program „Mieszkanie dla Młodych”. Ponad 30 proc. mieszkań w ofercie JHM spełnia jego wymogi.

W pierwszym etapie budowy „Osiedla Okrzejówka” w Żyrardowie, które pod koniec maja uzyskało pozwolenie na użytkowanie,  powstało 88 mieszkań w pięciopiętrowym  budynku. Na Osiedlu Diamentowym w Koninie klienci wybierać mogą spośród 144 mieszkań w dwóch czteropiętrowych budynkach.   

W sumie w ofercie JHM Development jest ponad 600 mieszkań, domów jednorodzinnych i apartamentów. Spółka zbudowała osiedla mieszkaniowe w Skierniewicach, Brzezinach, Rumii, Bełchatowie, Rawie Mazowieckiej, Koninie, Żyrardowie i apartamenty na Helu.

W II półroczu spółka planuje rozpoczęcie nowych inwestycji.
W Katowicach ruszy budowa pierwszego etapu osiedla, w którym powstanie 205 mieszkań  i 247 miejsc postojowych w hali garażowej w dwóch budynkach jednorodzinnych.
W Rumi ruszy natomiast drugi etap „Osiedla Królewskiego” – 237 lokali i 130 miejsc postojowych w hali garażowej w budynku wielorodzinnym i 107 miejsc parkingowych na terenie osiedla.
Kolejnym nowym projektem jest „Osiedle Leśne” w Łodzi w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej i bliźniaczej. W pierwszym etapie powstanie 15 budynków z atrakcyjnymi działkami rekreacyjnymi.

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb